folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder LG LCD Güç Kartı Temin Edebilecek?

LG LCD Güç Kartı Temin Edebilecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

http://www.ebay.com/itm/1pc-New-Original-LG-LCD-Power-Supply-Board-W2242ST-W2242SP-W2242S-W222S-/200817273168

bana türkiyeden bunu temin edebilecek bir mürid var mı?

1 ay kargo beklemek istemiyorum işlerim aksayacak.

elektrikler gitti geldi o ara şebekenin frekansları mı değişti noldu anlamadım 5 senelik cihaz yalan oldu amk.

elinde şu model lcdlerden herhangi biri olmak şartıyla sadece ekranı bozuk olan varsa yine talibim.

W2242ST-W2242SP-W2242S-W222S

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı

http://www.ebay.com/itm/1pc-New-Original-LG-LCD-Power-Supply-Board-W2242ST-W2242SP-W2242S-W222S-/200817273168

bana türkiyeden bunu temin edebilecek bir mürid var mı?

1 ay kargo beklemek istemiyorum işlerim aksayacak.

elektrikler gitti geldi o ara şebekenin frekansları mı değişti noldu anlamadım 5 senelik cihaz yalan oldu amk.

elinde şu model lcdlerden herhangi biri olmak şartıyla sadece ekranı bozuk olan varsa yine talibim.

W2242ST-W2242SP-W2242S-W222S

hacı abi zaten freeshiping yazıyo ücretsiz kargoyla siparişini ver gelsin 2 haftaya tr ye okadar kasma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Problemi ne haci parca degistirerek cozemezmisin??? Eski kartinin fotosunu bi cek koy bi goz kontrolu yapalim kondanstorler sismistir belki veya tam sorun ne soylersen yardimci olabiliriz belki.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Ürün Çindeymiş şimdi gavatların tatil zamanları yani geç gelir ürün.

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Problemi ne haci parca degistirerek cozemezmisin??? Eski kartinin fotosunu bi cek koy bi goz kontrolu yapalim kondanstorler sismistir belki veya tam sorun ne soylersen yardimci olabiliriz belki.

sökmeden önce güç verdiğimde power led i 1-2 saniye yanıp kapanıyordu. ekrana görüntü gelmiyordu tabi.

gücü kesip tekrar verdiğimde tepki vermiyordu.

3-5 dakika bekleyip gücü verdiğimde yine 1-2 saniye yanıp sönüyordu. kapasitör problemli diye düşündüm, söktüm.

ekranı çıkarıp güç verdim power ledi kesintisiz yandı ama sol taraftaki kapasitörle transformatörün oradan cızırtı geliyordu.

büyük olan kapasitörü hafif kaldırmıştım sesin nereden geldiğini anlamak için o ara tekrar güç verdim kartın içindeki sigorta patladı.

dün büyük olan kapasitörü değiştirdim yeni sigorta taktım tekrar patladı.. başka bi eleman içerden kısa devre yaptırıyo ama çözemedim.

küçük kapasitörler de şişmiş ama sigortayı patlatacaklarını sanmıyorum. diğer elemanlarda problem yok hepsini multimetre ile ölçtüm.

transformatörü değiştircem bugün yenisini bulabilirsem. yine çözülmezse çipte problem vardır diyip atıcam. fotoğraf koyarım yarın.

Toplam Hit: 961 Toplam Mesaj: 6