Libreoffice Office Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar hani ben beyin kanaması geçirip geldimya (: sonraki işlerimde artık daha dikkatliyim. linux bile kurdum kullanacaktım kurdum bile ama iki yeğenimde var. onlar kullanamadılar. tekrar windowsa win7'ye döndüm. word uygulamasının ücretsiz olanı varmı diye araştırdım, buldum.birkaç günlük kullanım sonrası şöyle söyleyim wordden bi farkı yok. hatta yazılanları otomatik kayıt ediyor. elektrik gittiğinde falan bıraktığınız yerden devam eder. kullanırken farkedersiniz sık sık wordde böyle kaydet deyince bi anlık ekran gidip geliyorya öyle şeyler yapıyor. şöyle bişey denedim; word belgesine ajan1111 yazdım ve açık bıraktım internette işte tahribata baktım falan programa hiç bakmadan ctrl+del' yaparak görev yöneticisinden direk kapattım ve programı bi daha açınca kurtarma şeysi çıktı kurtar diyon başarıyla kurtarıyo. excel ve powepoint şeylerine bakmadım ama bi fark yoktur heralde. hekesin bilgisine.

link; https://www.libreoffice.org/download/download/ 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Ben uzun süredir kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla bazı excel fonksiyonlarında, macrolarda sorun çıkabiliyor onun haricinde benim her işimi gördü. Ufak boyutlu crackle uğraşmadan ofis kullananlar deneyebilir.

Bu arada beyin kanaması geçirdin diye Allah seni cezalandırdı diye düşünüp bundan sonraki hayatında daha dikkatli olmana gerek yok. O kadar kötü şeyler yapan var, adamlar çocuklara, bebeklere tecavüz ediyorlar onların hepsini es geçip seni mi cezalandırdı. Sen tedavilerine odaklan iyileşmene bak böyle şeylere kafa yorma. Bir an önce eski sağlığına dönmen dileğiyle.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

bende libre ofis kullanıyoruz MS ofis gereksiz kaldı bana.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Belki office gereksiz gelebilir ama bazı büyük boyutlu dosyalarda dosya hasarı çıkabiliyor ve verilere erişemeye.biliyorsunuz. Çözümparkta bir kullanıcının başına gelmiş. Ödevmi yada tez mi ttam hatırlamadım. Dosya bozulmuş nasıl çözebilirim diye çözüm arıyordu. Çözümde bulamadı sanırsam.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

konu hort (: çünkü bana yeniden download linklerini göndermişler bende ufaktan hatırlatayım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Mobil, cep uygulaması var zannettim, yokmuş.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Mobil, cep uygulaması var zannettim, yokmuş.

olmaması bence normaldir koskoca ofisin ücretsiz, beleş sürümü (:

hem mobilde mobil için libreoffice diye uygulama var. oda ücretsiz, beleş (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

hem mobil`de mobil için libreoffice diye uygulama var. o da ücretsiz, beleş (:

alalala.

mobil'de buna benzer bi uygulama var bende(adından emin olamadım), Dosya Yaratmak için, Mobil Veri bağlantısı istiyor ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 08/Mar/20 10:38 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

hem mobil`de mobil için libreoffice diye uygulama var. o da ücretsiz, beleş (:

alalala.

mobil'de buna benzer bi uygulama var bende(adından emin olamadım), Dosya Yaratmak için, Mobil Veri bağlantısı istiyor ^^D`

vay şey yapayım mobil veriyi nabacakmış :DDD alt tarafı dosya yazacak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

vAlla bende bilmiyorum,  hibine ne yapacakmış. ^^`

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

...

Hey dostum, şu konuya; 

https://www.tahribat.com/forum/disci-varmi-aramizda-244856

bir bakabilir misin? sizinkiler bu konu üzerindeydiler sanırım. 

RitmFarbRacourci tarafından 09/Mar/20 01:37 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 976 Toplam Mesaj: 11
libreoffice