folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Lipo Piller Hakkında Bilgisi Olan ?

Lipo Piller Hakkında Bilgisi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

S.a hocalar,      

Eachine h8c var içerisindeki batarya arızalanmış galiba 1 yıldır kullanmıyordum şimdi çalışmıyor. Şimdi sorum şu ki kendi bataryası 3.7 v 250 mah ben buna 3.7 v 300 yada 500 mah takabilir miyim ? 

Evet veya hayırsa da bu pili nereden alabiliriz? 

Gg da buldum ama 30 ₺ çok gibi geldi daha ucuza ver mıdır yada elinde olan kullanmayan veya ticaretini yapan fln varsa ondan da alabilirim ?

Şimdiden teşekkürler 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

3.7 v olan pillerin tamamını takabilirsin. 300mah veya fazlası hiç fark etmez bu kapasite meselesi oluyor.

Ancak bu cihazlar da sadece kapasite meselesi değil ağırlık, boyut meselesi de önemli.

Yuvası buna uyar mı? Var sayalım enden ve yükseklikten uydu kuyruğu dışarda kalırsa bu sefer ağırlık merkezini değiştirir mi? Tam ortalayarak takabilir misin?

Hadi hepsi tamam bu cihaz bu ağırlıktaki pili kaldırabilecek kapasitede mi?

Benim tavsiyem çok emin olamıyorsan birebir aynı model ve boyuttan al. Elinde kalmasın.

Fiyat gg için makul sayılabilir alternatif için sanırım elimizde kalan tek site aliexpress. ama o da bazen gümrüksel sıkıntılara sebep olabiliyor.

Anıl
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

yurtdışından al , postNL ile sıkıntısız gönderiyorlar

bu arada senin modeli değilde şunu buldum JJRC H8C eğer aynısa buna bi 2s al , 1s yerine daha çok keyif alırsın :D

konuyu gördüğüm iyi oldu bende bi storage moda alayım pilleriii

baristbt tarafından 28/Ara/16 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

@oinomaos

Hocam pek bilgi tecrübe ve alakam yok meraktan aldım pillerin boyutları uyar mı uymaz mı hiç bilgim fikrim yok 

en iyisi gg yine o zaman yurtdışını beklemektense ?

@baristbt

yok hocam o değil eachine h8c mini modeli bataryanın üzerinde sadece 3.7 v 250 mah yazıyor 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

aynı voltajda al mah olarakta sıkıntı olmaz daha dogrusu aleti yakmaz ancak

agırlıktan dolayı ucmaz alet

cok abartma :)

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

laptop pilleri kullan 3.7 volt amperi yüksek olsun daha uzun kayıt yapar batarya kutusuna sığıyorsa

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

müdür seni üzmek istemem ama sc olarak aldıgın hıc bı pılde o cıhazı ucuramazsn. pillerdeki 3,7v cihaza 4,2v veriyor. mah olayı kapasite kullanım suresı sc dedigim seyde verdigi anlık akım yuke bınmesı scsi yuksek bi pil alman lazım oda suan turkıye kosullarında yok bir çok müşterim ile bu yuzden cok kez skntı yasıyorum suan satılan pillerin tamamı mp3 vs için kullanılar bilir anlk akım içn yurt dısı sıtelerını kontrol etmenı onerırım

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 811 Toplam Mesaj: 7
lipo pil eachine