Lisans KPSS (04.07.2015)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Yarın benim gibi sınava girecek tüm öğretmen arkadaşlara başarılar :)

Allah yardımcımız olsun, çalışan herkes emeğinin karşılığını alır inşallah . . .

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hepinize başarılar. Bende ösym'ye girerim diye gibe yaptım bu sene ama giremeyeceğim il dışıyım. Öyle neymiş görmek için.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Yarın benim gibi sınava girecek tüm öğretmen arkadaşlara başarılar :)

Allah yardımcımız olsun, çalışan herkes emeğinin karşılığını alır inşallah . . .

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bol şans beyler bayanlar

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

herkese başarılar dilerim ayrıca yerleştirmelerde adaletli olunmasınıda tabi.

ve yine yıllarca sınav diye sürünen herkesin ilk girenden daha önde olmasınıda dilerim.

adam 8 yıldır sınava girsin yeni mezun atansın şahsen karşıyım. millettin sinirini yıprattılar. atansada sonradan hayır gelmiyor o kişilerden o yüzden diyorum

futurist tarafından 04/Tem/15 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    kaç kişi alıyorlar önemli olan o. ögretmen olmak su aralar oldukça zor.. aktif çalışan 60 bin dersane ögretmeninden 3 binini sınavsız mülakatla alacaklarmış stv haberde söylediler, 57 bini açıkta amk.. bu arada akp hariç diger partilerin vaadi vardı ama bahçeli sagolsun gümletti. yeni mezun birinin işbaşı yapması, veya meslekte yükselmesi oldukça zor. kolay gelsin.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Nasıl geçti sınavınız arkadaşlar? Geçmiş olsun hepinize birde yarın mı ne oturumunuz var sanırım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

bende giricektim hem maddi sıkntndan dolayı hemde  0 çalışma hiç bi güncel bilgim yok die kayıt olmadık  .

ama bügün pişman oldum keşke girseydim die :)

girenler inş istedikleri puanları alırlar.

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 1201 Toplam Mesaj: 8
2015 lisans kpss öğretmen