folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lisansız Xp Kurmak Günahmıdır !!! Cezası Ne!!!

Lisansız Xp Kurmak Günahmıdır !!! Cezası Ne!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    alacakaranlik bunu yazdı:

GrayWolf bunu yazdı:

alacakaranlik bunu yazdı:

Şimdi Bu alaca Nerde Çıkardı Bu Soruyu demeyin a.q Aklımda Vardır Şahsen Ben bir Teknik servisçiyim Yılardır Binlerce Makinaya Lisansız Kaçak XP Oficee Cafe Plus :d Kurdum Ve benım Gibi evinde Pc kulanan Bi çok İnsan Kaçak Kulanıyor!!!!

AMa şuda var Bill Gates Nede olsa 100 lerce insan tutup belkide bu programları yazdırıyor onların maaşşlarını veriyor sadece bu yazılımlar için ama bizler ise bunu göz ardı ederek bir nevi hırsızlık yapıyoruz  yani Bu haram olmuyormu bir kişiniz Rızası dışında bişeyini Ondan habersiz Ve üstelik Kaçak kulanmak Hepimiz Cehennemliğiz a.q

ne kadar salakça soru ya bisey sorcam simdi lisansiz xp kurmaktan baska günah islemedin mi yani tek derdin bumuydu ha sen lisansiz xp kurmasan cennete gircen yani öle mi ?? böyle saçma seyleri düsunecegine kendini sorguya çek bence

Lan hanzo adamı gazaba getirme Ben Diyorum tren geliyor Sen yeazmışsın Hani treen neyse.. Bişey sölemiyorum O saçma şeyleri düşüneceksen Senin ne işin var burda Ne oku ne yaz mıletın yazdığına saygı duy SAna konunun saçma olup olmadığı soran olmadı .. bnişey biliyorsan yap ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar..

kes len ne oldu salak salak yazilar yazdiini mi anladin yoksam ee rezil mi oldun he ole laf atma simdi ordaan sen simdi o yedigin gunahlari temizle bagim yada laf atacagina tovbe et yoksa cehennemliksin muahahah
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bİrakin bu ayaklari hacim...Ertan inançsiz olmam birilerinin hakkina göz dikmem,namussuz,ahlaksiz,haysiyetsiz olmam anlamina gelmez sen önce bunu kavra sonra beni müslüman olmaya cagir...Sen türkiye şartlarinda insanlara lisansli urun alin diyorsun bizde para varda bizmi almadik...ben bir office icin 1 aylik paramami verirsem ne yiyecegim ne icecegim asil geceniecegim...lafla peynir gemisi yurumez....Babaniz zengin herhalde serde var tikkylik  anlasilan.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1668 Toplam Mesaj: 13