folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Logitech Kulaklığımın Kablosu Koptu.

Logitech Kulaklığımın Kablosu Koptu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

şöyle tamamen kullanıcı hatası, aslında dışı sağlamdı fakat dokusunda yada kokusunda ne varsa kedim hep onu kemiriyordu, ciddiye almadım oynuyor sandım, fakat içinde temassızlık var artık tek kulağa ses gitmiyor.

Kulaklık 300 küsür liraydı oyüzden sadece kablosunu bir şekilde temin etmem mümkünmü?

hadi diyelim ettim sonuçta kulaklığa soket şekilde girişi yok nasıl bağlarım?

Prodigy G231  model bu arada

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

şöyle tamamen kullanıcı hatası, aslında dışı sağlamdı fakat dokusunda yada kokusunda ne varsa kedim hep onu kemiriyordu, ciddiye almadım oynuyor sandım, fakat içinde temassızlık var artık tek kulağa ses gitmiyor.

Kulaklık 300 küsür liraydı oyüzden sadece kablosunu bir şekilde temin etmem mümkünmü?

hadi diyelim ettim sonuçta kulaklığa soket şekilde girişi yok nasıl bağlarım?

Prodigy G231  model bu arada

içi açılıp yeni kablo lehimlenebilir. 2.5mm kablolardan alıp onun ucunu da kesebilirsin yeni kablo bulmak sıkıntıysa.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ss

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu kulaklığın kronik problemi.

bendede oldu logitech e gönderdim sıfır kulaklıkla değiştiler.

fakat yeni gelen kulaklıkta sonradan öyle oldu kopmasa bile çok iyi kullanmama rağmen o jack bölümünden aşınıp kopuyor.

o sebeple bir sonraki kulaklığımı jack kablosu değişebilen beats aldım onu da kaybettim şuan bulamıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

teknik servise yolla yenisiyle değiştirirler diye düşünüyorum hocam

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

eskide kaldı logitech servisinin o günleri. Donanımhaberde bozulan cihazı ile yenisini beraber alan adamlar vardı. :P Garantisi bitmesine rağmen tamir ettirenler vs.

@patates hocam bende g230 var 5. yılımız. :D Sol kulaklığın tutunduğu swivel denilen parça sizlere ömür. Japon yapıştırıcısı işe yaramayınca kulaklıkta delik açıp vidaladım. Jak girişi telef olmuştu kesip lehimledim. Ama en çok sorunu ses ayarının yapıldığı parçadan çektim. O potansiyometreyi nasıl koymuşlarsa çok kolay bozuluyor temassızlık oluyor. Kulaklığın parçalarını satmıyor logitech. Destek ekibine yazdım olumsuz geri dönüş almıştım. Aliexpresste sadece süngerleri var.

Sizin sorununuzun kablodan olduğunu sanmam. Etrafında kalın bi sünger var o kabloların. Ses ayarının yapıldığı kısımda olabilir temassızlık. 

Kulaklık alacak olanlar aşırı önemli bir faktör olan ağırlığa hiç dikkat etmiyorlar. Logitech kulaklıkları gerçekten çok hafif oluyor. Sağlamlık işini de çözseler dört dörtlük olacak. Çok kolay bozuluyorlar.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı

eskide kaldı logitech servisinin o günleri. Donanımhaberde bozulan cihazı ile yenisini beraber alan adamlar vardı. :P Garantisi bitmesine rağmen tamir ettirenler vs.

@patates hocam bende g230 var 5. yılımız. :D Sol kulaklığın tutunduğu swivel denilen parça sizlere ömür. Japon yapıştırıcısı işe yaramayınca kulaklıkta delik açıp vidaladım. Jak girişi telef olmuştu kesip lehimledim. Ama en çok sorunu ses ayarının yapıldığı parçadan çektim. O potansiyometreyi nasıl koymuşlarsa çok kolay bozuluyor temassızlık oluyor. Kulaklığın parçalarını satmıyor logitech. Destek ekibine yazdım olumsuz geri dönüş almıştım. Aliexpresste sadece süngerleri var.

Sizin sorununuzun kablodan olduğunu sanmam. Etrafında kalın bi sünger var o kabloların. Ses ayarının yapıldığı kısımda olabilir temassızlık. 

Kulaklık alacak olanlar aşırı önemli bir faktör olan ağırlığa hiç dikkat etmiyorlar. Logitech kulaklıkları gerçekten çok hafif oluyor. Sağlamlık işini de çözseler dört dörtlük olacak. Çok kolay bozuluyorlar.

İşte o koruma kılıfı gibi şeyi kemirdi bizim kedi. heryerini kemirdi ama bir nokta biraz daha fazla . orayı el ile bıdıklayınca ses geliyor arada. ama artık 90 larda değiliz ki elimle orayı ayarlayıp takılayım :)

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Konudan uzak belki ama. Benim hangi evcil hayvanım olursa olsun kulaklığımı hep parçalamıştır. Şuan ki biraz durgun ama yinede mümkün olduğu kadar uzaklarak koymaya çalışıyorum. ski sağolsun onların :)

alektamovikmovik
Toplam Hit: 809 Toplam Mesaj: 8
kablo