folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Logitech M590 Bluetooth Bağlanma Sorunu

Logitech M590 Bluetooth Bağlanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

merhabalar geçen mouse bozuldu bende mause alayım dedim sonra m590 mouse aldım normal bağlanıyorum alıcısıyla ama bluetooth bağlamadan sıkıntı var. windows 10 pro sürüm yüklü pc başka aygıtları buluyor ama mouse bulmuyor neden bilmiyorum bende anlamadım.

telefonda denedim ondan bağlandı gördü ama pc görmüyor neden görmüyor böyle bir sorun yaşayan oldumu.

yada bunun bir programı felanmı var ben ilk defa kullanıyorum bluetooth mouse

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

up olsun devam etmekte sorun bu mouse kullanan varsa bir yol gödersin geri iade edeceğim böyle giderse

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Selam Hocam ayni mouse bende kullaniyorum, Ben daha once bir tane daha aldim sadece bluetooth ile arada kopuyor kndi otomatik tekrar baglaniyor. 

Bilgisayar hic mi gormuyor ? 

https://support.logi.com/hc/en-gb/articles/360024847033--Downloads-M590-Multidevice-Silent-Mouse   

buradan bunu indirip kurar misin

archair23 tarafından 28/Oca/21 22:08 tarihinde düzenlenmiştir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Selam Hocam ayni mouse bende kullaniyorum, Ben daha once bir tane daha aldim sadece bluetooth ile arada kopuyor kndi otomatik tekrar baglaniyor. 

Bilgisayar hic mi gormuyor ? 

https://support.logi.com/hc/en-gb/articles/360024847033--Downloads-M590-Multidevice-Silent-Mouse   

buradan bunu indirip kurar misin

Bunu deneyim aksam eve gecince bilgisayarda, windows 10 daha yeni format attım. Birde pc görmedigi mouse benim telefon görüyor ve bağlanıyor. Zaten ben bunun için aldim olmadi geri iade eder başka ürün alırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

aynısı var önce bl ile bağladım sıkıntı çekmedim sonra aparatı taktım baktım görmüyor. üstteki tuştan ikinci pcye geçtim (gerçekten aynı pc) bu defa gördü. ipucu olabilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 800 Toplam Mesaj: 5
sorun logitech mouse fare bluetooth çalışmama