Logo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

merhaba bana logo lks  aynımı 2si bilmiyorum bunun dokumanı fln varmı ogrenmem lazim acele işden olucaz.

Logo muhasebe programı ben bunları nerden ogrene bilirim internetden.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

internetle uğraşmana gerek yok. logo bayisi olan bilgisayarcıya git. onlar sana her türlü yardımda bulunur. hatta bende bi ara eğitim cd'leri bile vardı da bi müşteriye vermiştim.

logo ve lks farklı. şöyle farklı ikiside aynı şirket ürünü, yalnız içeriği değişik. ama kullanımı çok çok kolay. eta,vega halt etmiş yanında.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    day simdi ikisi farklı ama kolaylık dersen gmss ve eta dan sonra gelir logo cok cok genis bı program

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    KARDEŞ LOGO BAYİSİNE GİT onlarda eğitim cdleri var bitane kopyalarsın olur biter içinde herşey varsayılır

Carpe Diem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    zaten bize tiwst die bir yerden geiyorlar ve egitim cd deil arada geliyor su sole diyor gostermeden gidiyor ve her geldiginde acayip para alıyor patron cok şikayetci bi cözüm bulmam lazim cd fln bisey bulsam guzel olur ama adamlar cd fln hic bisey vermedile rkurdu bıraktılar

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 1946 Toplam Mesaj: 5