folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Logo, Story Tasarımları İçin Program Önerisi?

Logo, Story Tasarımları İçin Program Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Hocam amacım piyasaya girmek değil, bana gerekiyor, dışarıdan almak istemiyorum artık.

O zaman senin ilacın: Adobe Illustrator

----

Corel eskilerin süper programı ancak artık eskidi. Neden reklamcılar, cncciler corel kullanıyor bilemiyorum. Ben ikisini de kullandım ama corel zor geliyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Hocam amacım piyasaya girmek değil, bana gerekiyor, dışarıdan almak istemiyorum artık.

Bende aynı mantık ilerliyorum. Örneğin bir web sitesi veya mobil uygulama yaptığımda logo ihtiyacı veya tasarımla ilgili ihtiyaçlar oluyor internette örneklere bakıp amatörde olsa yapıyor kullanıyorum :) Hatta bunları Inkscape ile yapıyorum.

Kesinlikle hocam.

cybermole bunu yazdı

coreldraw logo vektör üzerine en iyisi ..

İkisini de deneyeceğim

NoktaliVirgul bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

O zaman senin ilacın: Adobe Illustrator

----

Corel eskilerin süper programı ancak artık eskidi. Neden reklamcılar, cncciler corel kullanıyor bilemiyorum. Ben ikisini de kullandım ama corel zor geliyor.

Adobe Illustrator programında versiyon farkeder mi? 2019 full versiyonunu buldum, onu kuracağım

Toplam Hit: 2255 Toplam Mesaj: 13
tasarım programı önerisi