folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Uygulama Hatası

Lol Uygulama Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

sanırım ekran kartını güncelleyince oluyordu ama sana bi mail atayım bi toplu dll dosyaları vardı hatırlayamadım haebr ederım sana 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

bu sana bi işaret olmasızn. lol pişmanlıktır başlamayın, oynamayın! haa ben oynuyorum o ayrı konu amk

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Gelin dota oynayin en azindan anatiginiz kadar mal vikmiyor oyunda. Baya nadir. Bileginin hakiyla alirsin almazsin o ayri tabi. Gelin dotaya :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

DirectX güncellemeyi de unutma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocalarım şimdi eski bilgisayarımda hala oynuyorum orada problem yok, iş bilgisayarım daha iyi bu sebeple daha iyi fps te oyun için deniyorum sadece.

1- direct x güncel 

2- ekran kartı güncel 

3- net freamwork, vc redist güncel

4- lol pişmanlık onu biliyorum ama yeni başlamıyorum :D 

5- eski bilgisayarımdaki dll leri copy paste yapsam olur mu ? çok mu düz mantık :D 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Mark
    Dark_Mark's avatar
    Erkek

Oyunun masaüstü ikonuna tıkla .Ekran kartın dahili ekran kartın seçili olsun .Oyna butonuna tıklamadan önce ekran kartını harici ekran kartı olarak seç ve oyna butonuna bas login ekranında bilgilerini gir sonra tekrar dahili ekran kartını aktif et. Windows 10 kullanıyorsan tüm updateleri almış ol.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Peki şunu dener misin birde. Verdiğim RAR içindeki d3dx_39.dll dosyalarını, klasörde ismini verdiğim gibi kendi sistem dosyalarının içine at. Bende baya uğraşmıştım yanlış hatırlamıyorsan bu şekilde çözmüştüm. Bu dosya zımbırtısı yüzünden hata veriyordu.

http://s3.dosya.tc/server6/1h0h5k/d3dx.rar.html

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    SwateR bunu yazdı

Peki şunu dener misin birde. Verdiğim RAR içindeki d3dx_39.dll dosyalarını, klasörde ismini verdiğim gibi kendi sistem dosyalarının içine at. Bende baya uğraşmıştım yanlış hatırlamıyorsan bu şekilde çözmüştüm. Bu dosya zımbırtısı yüzünden hata veriyordu.

http://s3.dosya.tc/server6/1h0h5k/d3dx.rar.html

oldu hocam oldu :D eyvallah ya şirketin içinde zıpladım oley diye resmen :D sağolasın vallahi billahi çıldıracaktım hafta sonu :D 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
Toplam Hit: 2201 Toplam Mesaj: 19
oyun lol hata uygulama