folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Lollipop Sürümüyle Genel Hataların Çözümleri !

Lollipop Sürümüyle Genel Hataların Çözümleri !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

S3 e gelirmi ki ?

Official gelmicek. sistem için ayrılan alan yetersizmiş. LTE modeli için gelecek diye biliyorum. O da tr de satılmıyor. Snapdragon modeli iste

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lolipop alanlar, alacaklar ne zaman alacak vs.

http://www.pcworld.com.tr/rehber/hangi-telefon-ne-zaman-android-lollipop-guncellemesi-alacak/

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android, ram sorununu ve sistem önbelliğinin dolması (Windows Xp'de zamanla kasıp format istemesi gibi) sorunlarını bu sürümde büyük ölçüde azaltmış sanırım. 

Android, lollipop sürümü ile birlikte dalvik cache-jit  kullanmayı bırakıp art-aot kullanmaya başladı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bir fantazi yapıp samsung galaxy trend plus cihaza lolipop kurmak istiyorum ama bulamadım.

nasıl çözeriz bu işi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

S3 e gelirmi ki ?

Official gelmicek. sistem için ayrılan alan yetersizmiş. LTE modeli için gelecek diye biliyorum. O da tr de satılmıyor. Snapdragon modeli iste

Gelirse marta gelmezse nisana kadar bekler ona gore iphone alirim

Toplam Hit: 2440 Toplam Mesaj: 26