folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Loreena Mckennitt - The Highwayman 320Kpbs

Loreena Mckennitt - The Highwayman 320Kpbs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Zırt pırt reklam açan sitelerden kurtarayım arayan olursa

Özellikle yağan karı izlerken dinlenmesi tavsiye edilir. 

http://dosya.co/h9egi56009q3/The_Highwayman_Lyrics-_Loreena_McKennitt.mp3.html

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam; elin degmisken Fox'ta yayinlanan Savasci dizisinin; 19 Kasim'da yayinlanan 21.bolumunun sonunda ki sarkiyi da bulabilirmisin? Cok tanidik ama cikartamiyorum bir turlu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bu şarkının bulunduğu albümü ilk dinlediğim zamanlar 1999 falandı ilkokuldaydım. Evet ilkokulda böyle şeyler dinliyordum :)

Hatırladığım anılardan biri okulla geziye giderken otobüste walkmanime taktığım kasette dinleyerek uyuya kalışım.

Bunun üstüne albümün tamamını [FLAC / Lossless / Log (60%) / Cue] olarak upload ediyorum.

Birazdan mesajı editlerim.

http://www24.zippyshare.com/v/Osswhn8z/file.html

torpedo_XL tarafından 28/Kas/17 02:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

İzlemeyen varsa diye bir konser videosu koyuyorum. Hastayım şu kadına 

https://youtube.com/watch?v=h2Cmkrym07Y

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kadının sesi çok güzel. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kaliteli sanatcıdır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Bu şarkının bulunduğu albümü ilk dinlediğim zamanlar 1999 falandı ilkokuldaydım. Evet ilkokulda böyle şeyler dinliyordum :)

Hatırladığım anılardan biri okulla geziye giderken otobüste walkmanime taktığım kasette dinleyerek uyuya kalışım.

Bunun üstüne albümün tamamını [FLAC / Lossless / Log (60%) / Cue] olarak upload ediyorum.

Birazdan mesajı editlerim.

http://www24.zippyshare.com/v/Osswhn8z/file.html

ben de stolen childi ilk dinledigimde ilkokuldaydim. babam bir arkadasindan harici harddiske (512 gb falan) muzik attirip getirmisti. tum muzikleri winampta acip rastgele dinlerdim. Bu sarki denk geldiginde baya sevip bir kac sarkisini daha dinlemistim. Cok guzel gunlerdi :D

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

Hocam; elin degmisken Fox'ta yayinlanan Savasci dizisinin; 19 Kasim'da yayinlanan 21.bolumunun sonunda ki sarkiyi da bulabilirmisin? Cok tanidik ama cikartamiyorum bir turlu.

Güzel müzikmiş, walla tarz olarak two steps from hell müziklerine benziyor ama bilemedim. Türkiye'de bu tarz müzik yapan bir Onur Tarçın var bildiğim. Cep telefonu kullanıyorsanız müziği dinletip sound hound tarzı bir programda aratmayı da deneyebilirsiniz.

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

full albümlerini indirin 10 numara piyanisttir. Müziğini dinleyin güçlü sesi var insanı dinlendirir ;)

essan tarafından 29/Kas/17 01:33 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2020 Toplam Mesaj: 9
loreena mckennitt the highwayman 320kpbs