folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Lpt Portlu Faal Laptop Alınıktır.

Lpt Portlu Faal Laptop Alınıktır.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Bir arkadaşın isteği üzerine, siteye konu açmaya karar verdim. LPT çıkışlı Laptop olması tercih nedenidir. (usb dönüştürücüler vs. malesef işimizi görmüyor.)

Çalışır faal olması yeterlidir.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

elimde dell inspiron d600 ve dock stationu var, ikisini birlikte alirsan satabilirim. 

wi-fi sinde sıkıntı var, belki kablosu cikmistir, belki kart yanmistir bilmiyorum. uyar dersen bu sekilde veririm. ethernet saglam. hddsini 80 olarak degistirmistim, normalde 40 idi. 

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    hellboy4tr bunu yazdı

elimde dell inspiron d600 ve dock stationu var, ikisini birlikte alirsan satabilirim. 

wi-fi sinde sıkıntı var, belki kablosu cikmistir, belki kart yanmistir bilmiyorum. uyar dersen bu sekilde veririm. ethernet saglam. hddsini 80 olarak degistirmistim, normalde 40 idi. 

hocam bende de var , benimkinin de wifi'si sıkıntılı idi. Neden oluyor acaba tahminin var mı? Bence 7-8 yıldan sonra kasıtlı olabilir , yabancı forumlarda da görmüştüm wifi'nin sıkıntılı olduğunu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı
    hellboy4tr bunu yazdı

hocam bende de var , benimkinin de wifi'si sıkıntılı idi. Neden oluyor acaba tahminin var mı? Bence 7-8 yıldan sonra kasıtlı olabilir , yabancı forumlarda da görmüştüm wifi'nin sıkıntılı olduğunu.

hic bilmiyorum ki neden, ama usb wifi falan cozum, ben hic ugrasamadim oyle duruyor o nedenle arkdasa satayim dedim.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bende de Dell Latitude C630 var. Wi-fi'si komple yok.

krypt tarafından 04/Ağu/14 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 1196 Toplam Mesaj: 5