LÜTFEN BANA YARDIM EDİN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    tamam hadi konuyu açmışsın anladık.içini dökmek istedin o da güzel.sen büyü diyosan git bi hocaya bozdur ama.başlığı bu tür yapma hem büyük hemde yardım edin olmaz.kuralları bi gözden geçirmeni tavsiye ederim

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    dai inanma büyü müyü.palawra seyler onlar.Senin şevkin kaymış..Derdine çare bi kalıp hacı şakir :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ixn5r
    ixn5r's avatar
    Erkek
    Wallahi Sorun Sende Çünkü Karın Boşu Boşuna Seni Terketmez Kendine Çeki Düzen Ver Arkadaş Bu işLer Böyle yürümez Bide Hocaymış öğretmenmiş komandoymuş Geçin BunLarı iLerleyin Biraz ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Anlaşılan bizim çömezler daha başlığın açıldığı tarihe bakmayı öğrenememişler!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hocalık iş yok,burda iş sana düşer hocam!K.bakma karının dışarda gözü olabilir,şayet sen onla alakanı kestin ve çocuğunu almaksa tek derdin hukuksal yoldan amacına ulaşırsın!Yoksa büyü felan boş iş bence bunlar!Ama sen gende hala seviyosan karını,konuşun!konuşarak halledin!Hocaya para yedirmeyin,bi kere hacca gidip gelmiş aklı başında adamlar bunu yapmaz ikincisi zamanımızda din istismarcılığının ne boyutlarda olduğunu herkes biliyo!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Yaw toptan saçmalıyonuz a.q Adama nasihat vereceğinize tarihe bakın bir kere be..Elemanın o yazıyı okuma ihtimali 0..
Toplam Hit: 2557 Toplam Mesaj: 17