folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder LÜTFEN BİRİSİ DENYO LAUNCH 3"Ü EN ÇÖMEZİNE ANLATIRMIŞ GİBİ ANLATSIN!!

LÜTFEN BİRİSİ DENYO LAUNCH 3"Ü EN ÇÖMEZİNE ANLATIRMIŞ GİBİ ANLATSIN!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

Arkadaş lar lütfen ya sizden yardım bekliyorumm artık bi atak bekliyoruz sizden usttlarr denyo launch 3 bi en çömezine göre anlatsın yaa bi şey çakamadım programdan

https://www.fitnessaktif.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    armut şiş ağzıma düş olmaz değilmi kardeşim birazda kendin çaba göstereceksin, kurcala biraz localhost'a scriptler kur üzerinde deneyler yap zamanla herşey olur...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek
    doğru sölüyosun hocam da yani biraz bi ön bilgi verin programın kulanımı çok üst düzeyde anlatılmış biraz bunu basitleştirsenizz..

https://www.fitnessaktif.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

MitNickKevin bunu yazdı:

armut şiş ağzıma düş olmaz değilmi kardeşim birazda kendin çaba göstereceksin, kurcala biraz localhost'a scriptler kur üzerinde deneyler yap zamanla herşey olur...

MitNickKevin dogru söylüyo. Ben eskiden kullanirdim Denyo'yu ama pek de bisey yapamazdim. Tahribat.biz ilk zamanlarinda MitNick ile tanistigimda onun 1 tek sözü benim Denyo ya olan askimi ateslendirdi.

Kullandikca Denyo'nun ne kadar baba program oldugunu anlayacaksin demisti. Ondan sonra denemeler basladi benim icin. Internette tahribat la alakasi olmayan sitelerde bile Denyo nun baska baska klavuzlarini buldum. Okudum. Denedim Gördüm. Ögrendim  

MitNick hakliymis Denyo Kadar iyisi yok..

Bu programa ilk kez basladiysan biraz sikar ama biraz alisinca ortaligi yikarsin.

Ben ilk saldirdigim zamanlar costum. Saldirdigim site sahibiyle irtibattaydim adamlari yalvarttim. Bu da benim denyo ya olan askimi her gecen gun buyutuyo..

Ustasi oldukca daha da gelisiyo insan

Bence Denyo bir DiL...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karacaoglan
    karacaoglan's avatar
    Erkek

Mitnick yanlış düşünüyorsun adam yardım istemiş sen alt üst ediyorsun adamı sen kendi başıan kurcalayarakmı öğrendin cevabın evet ise burada işin ne ?

Sen yardımcı olmassan olacak birisi olur, hemen kestirip atma ben bilmiyorum bilsem anlatırdım bende yeniyim :)

My Computer Pentium 4 2.8 1 GB Dual DDR Ram Asus Anakart Asus DVD RW Sony 19" SDM-HS95 LCD Monitor 120 GB Samsung HDD 5.1 Vestel Speaker 256 MB Ati Radeon AGP.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Bunu imzama koyacam artık. Biraz dolaşın görürsünüz ya
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=11439

Ayarlar filan d4e göre anlatılmıştır ama, DLS yazımı mantığını d3te kullanabilirsin...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 2196 Toplam Mesaj: 6