Maaş Ne İstemeliyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

İlçenin en büyük ayakkabı mağazasını internette de satış yapılması için e-ticaret dünyasına adım atmasını sağlayacağım. E-ticaret operasyonlarını, sosyal medya kanallarından satışla ilgileneceğim. Yarın adamla görüşme yapacağım isteyeceğim maaş ve prim oranı ne olmalı. Hazır e-ticaret paketlerinden kullanmayı düşünüyorum, platinmarkette karar kıldım, f/p oranı iyi gibi, konu hakkında görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Fizibilite çıkarabiliyor musun?
    O adam o işten ne kadar kar eder kestirebiliyor musun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Maaş dediğine göre sürekli bir iş. Bu durumda müşterilerin çoğu ilçe olması önemsiz, sonuçta fiziki olarak mağazaya gelmeyecek. Kargodan satış yapacaksın. web sitesi sürekli değişen gelişen bir yapıda işletilecek demektir. 

Ayakkabı firmasını tanı. eğer vizyonu olan, yeniliklere açık, çeşidi çok bir firma ise maaşı 2500tl nin altında belirtme ama önce adamlara senin için tam aradığımız kişi imajını ver. Vizyonu kısıtlı "herkes internette bizim neyimiz eksik" mantığı ile hareket eden yapıdaysa ne fiyat verirsen ver çok gelecek, işe alınsan bile sana web sitesi dışında bilgisayar tamircisi gözü ile bakacaklardır.

Firmanın vizyonu önemli. Buna göre hareket et. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Maaşını bilmem de başlarsan kurumsal yapıda olmayan bir firma ise devamını merak ediyorum. Tabiki bilemeyiz ama bazen websitesi işlerine başlarken elemanı siteyi hazırlatıp, ürünleri yüklettirip nasıl yapıldığını da öğrenip.. neyse sonrasını merak ediyorum işte.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

3000 iste en az. bu arada ilçe falan diyorsun da şehir de önemli. bi kayseride bu parayı verirler mi bilmem, ama istanbulda normal-az durumunda. sonuç olarak adama yeni dükkan açacaksın. yeni satış yapacaksın. maaş + prim konuşabilirsin hatta. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 lira dan aşşağı isteme , e-ticaret dışardan çok basit gözüküyor. İçine girdinmi bir sürü ıvır zıvır çıkıyo , bir de scripti sen baştan ayarlıcan. İşin baya uzun , sana söyliyim o siteyi 1,5 2 ayda faaliyete zor geçirirsin. Ben sana peşin peşin söyliyim sende git adama peşin peşin söyle !  Alıcağın scripti iyice araştırdın mı ? Sonuç da ayakkabı satıcaksın , scriptin renk ve boy eklentisi olması lazım. Büyük ihtimal vardır ama ek para istiyebilirler. En önemlisi de sanal pos eklentisi , bunu da mutlaka sor fiyata dahil mi değil mi diye

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Platin in seo su iyi değil . Ama sen bilirsin . 2 bin 3 bin lira websieye verceğine o paraya seo yap

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

4000 + online satışlardan %3

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

kar payı ekle hocam...

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Öyle küçük şehirlerde bu işin ciddiyeyini bilmedikleri için o paraları vermezler. 

Verirlersede kısa vadede alırsın. Ardından asgari ücretle çalışacak 2 elemanı oturturlar yerine.

en iyisi esnafın personeline verdiği parayı bilmek. Bu senin isteyeceğin paraya referans olabilir.

Toplam Hit: 1542 Toplam Mesaj: 10
ayakkabı