Mac Pro 2007 Yi Adam Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Arkadaşlar elimde bir MAc Pro 2007 var .. Bunu upgarde edip OSX el capitan veya bir üst sürümüne güncellemek istiyorun..

biraz RAM takviyesi yapmak istiyorum. Üstündeki 1gb ram ve skkik bir ekran kartı var..

Ekran kartı sıkıntı değil ama makinada 2 adet xenon işlemci var server class tabii. ramlar de korumalı frame bufferlı ramlar

herhalde normal ram takamayız?!..

Yani 

DDR2  667MHz CL5 ECC FB ram bakınıyorum 

ya da OS olmadı bu bilgisayarar win7 veya windows tabanlı uygun bir server edişın kurabilir miyiz?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sakın mojave yükleme. high sierra en iyi sürüm. bilgin olsun en akıcı. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

sahibindende ikinci el sunucu satan firmalar var bir suru onlari arayip sorardim yerinde olsam.

ben de bi ara almayi dusundum bu makinalardan, sirf kasasi şekil duruyo diye. dolar çıldırmadan önce baya ucuzdular. ama çok ses çıkarır diye almamıştım.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Yok .. Elim kadar soğutuculuar var .. Sessiz yani

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 1675 Toplam Mesaj: 4
ddr2 server ram mac pro 2007 osx el capitan