folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Maça Az Kaldı. Speaker Yandı...

Maça Az Kaldı. Speaker Yandı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    the_impossible bunu yazdı:
    -----------------------------

5-0 oldu :). GS nasıl mı toparlanır .

1.Kalli Kovulacak

2.Nonda(Yol yakınken dönülsün) ve Hakan Şükür Yollanacak(Zorlamaya gerek yok)

3.Canaydın İstifa Edicek.

4.Takımda bi düzen oluşturulacak.Kadro hermaç değişmicek.

aklıma gelenler bunlar.eğer gs bunları gerçekleştiremezse way haLine.

4. madde haricinde diğerlerine katılmıyorum. Her maç kadro değişmemeli ama takım çok yorgunken de başka seçenek kalmıyor. Bu maç için bu madde doğru değildi.

2. madde de ise Nonda'yı kovmana şiddetle karşıyım. Türkiye'de şu an onun kalitesinde golcü yok. Hakan için doğru söylüyorsun. Artık bırakmalı. 

1. madde Kalli kovulmalı demişsin. Kalli sezon sonuna kadar kesinlikle kalmalı. Türkiye ligini Kalli götürür. Sezon sonu eğer takımı şampiyon yaparsa 2. senesinde kalmalı ve takım güçlendirilmeli. O zaman Kalli'nin durumuna karar verilmeli.

3. Canaydın istifa etmeli. Ama başa geçecek kişi de elini taşın altına koyup 65 (böyle olduk ben de kabul ediyorum) kendi kaynaklarını kullanmalı. Örneğin Aziz Yıldırım, Nihat Özdemir ve Yıldırım Demirören gibi...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

fenerı yendıqımız mac geldı aklıma..turkıye kupası fınall..5-1

kral coşmuştu be :| 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    senin ses sistemi 5+1 di dimi =)))) yaa aslında üzüldüm ama hiç ilker yasine bu kadar gülmemiştim. galatasaray penaltıdan gol yiyince "ayıp oluyo artık!" dedi.. pohahahahhaaa

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

walla a.q

doğru benim ses sistemi arada kaynadı :F 

"Murid" Değil "Murit"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legislator
    Legislator's avatar
    Erkek
    Galatasaray ile Beşiktaş son günlerde kim daha fazla yiyecek maçına çıkıyorlar sanki :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    Legislator bunu yazdı:
    Galatasaray ile Beşiktaş son günlerde kim daha fazla yiyecek maçına çıkıyorlar sanki :)
    kıskanç bi fenerli gördüm sanki =)

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

tyler371 bunu yazdı:
    Legislator bunu yazdı:
    kıskanç bi fenerli gördüm sanki =)

Kavga çikiyor sanki..

Devam ederse ban gelicek sanki :D 

Toplam Hit: 5902 Toplam Mesaj: 28