folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Macbook İşletim Sistemi Sorunu (Yardım)

Macbook İşletim Sistemi Sorunu (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

hocam öncelikle yorumun beni yardı hane sıctım gülmekden müdürün bende amk :D makinayı getiremem makina benim değil sonucda bu bi sorun benim sorunum değil ama yapamadıgım bi sorun çözemedigim bi sorun bu sorunu kendimi geliştirmek için çözmek istiorum zaten GNU dan bizim sirkette bi ben anlıorum gerisi bi sik bilmio yalandan milyar maas alıolar amk sinirlendim bak gine bu arada pmden işyerinin nerede oldugunu yazar mısın merak ettim ondan sorıuom :)

edit: gülereken sandalyeden düşüodum küfür:W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

the_behulder bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam öncelikle yorumun beni yardı hane sıctım gülmekden müdürün bende amk :D makinayı getiremem makina benim değil sonucda bu bi sorun benim sorunum değil ama yapamadıgım bi sorun çözemedigim bi sorun bu sorunu kendimi geliştirmek için çözmek istiorum zaten GNU dan bizim sirkette bi ben anlıorum gerisi bi sik bilmio yalandan milyar maas alıolar amk sinirlendim bak gine bu arada pmden işyerinin nerede oldugunu yazar mısın merak ettim ondan sorıuom :)

edit: gülereken sandalyeden düşüodum küfür:W

-----------------------------

hojam cd den yükletme yapmıyorsa tek yolu remote intallation serverdan ethernet kablosuyla kurulum yapmak, denemedik ama 8mbit netimiz var, ubuntunun hangi sürümünü yükleyeceksen yazarsın, iki modemli vpn oluştururuz, etherneti modeme sokarsın otomatik kurulum yaparız sana (makineyi açık bırakırsın), yada gelirsin çayımızı kahvemizi içersin bir yandan da kurulur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 3059 Toplam Mesaj: 13