folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Macbook Pro Acilma Sorunu

Macbook Pro Acilma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese selamlar

Macbook pro 13 inc mid 2012 var dun her sey duzgundu mail programi calismiyor diye kapattim bir daha acilmadi kurtarma modda acip harddiski onarip yapmayi denedim olmadi cmd alt p r ile sifirladim olmadi guvenli modda acildi ama bir programin acilmasi abartisiz 5 dk falan suruyor safe moddayken en son surume guncelleyim belki yazilimsal hatadir dedim ama guncelleme ekrani 1 saattir yuklenmiyor sizce sorun ne olabilir harddisk kaynakli olabilir mi

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

HDD'den ses geliyor mu?(SSD değil diye varsaydığım için soruyorum) 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek

Merhaba,

Benimde macbook pro 13' mid 2010 var. Geçenlerde açılmama sorunu yaşadım, Apple'a yazdım sorunumu. Müşteri hizmetleri kısa zamanda geri dönüş yaptı, mid 2010 modeline verdikleri desteğin bitmiş olmasına rağmen sorun çözülene kadar neredeyse 5-6 defa arayıp aşama aşama yardım etti. İlgili kişini ismi İbrahim'di. Aynı kişiye denk gelebilirseniz kesinlikle yardımcı olabileceğine eminim. O yüzden apple destekten yardım talep etmenizi öneririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Hocam ses gelmiyor ama format atmaya calisirken sil dedigimde hata veriyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Hocam ses gelmiyor ama format atmaya calisirken sil dedigimde hata veriyor

Hata nedir? Bir de recovery usb'sinden silmeye çalışıyorsun dimi?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bende de böyle bir sorun meydana geldi. Genelde batarya tamamen boşaldığında ilk açılmada böyle bir sorun oluyordu. İnternete bağlanmaya çalıştığımda safari ile sörf yapam dediğim zaman siteler açılmıyor. donup kalıyordu. Şarj tam dolunca sıkıntısız çalışıyor ama.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1097 Toplam Mesaj: 6
mac macbook