Macbook Pro Bozulma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Macbook pro mid 2012 kullanıyorum nette dolanırken ekran kendi kendine bir zoom yapıyor bir uzaklaşıyor ve mause'u kullanamıyorum usb mausedan takılıyorum şu zoom olayı bu yazıyı yazarken bile çok zorladı bir fikriniz var mı ?

Edit Sorunu Çözdüm

sorun kendi üzerindeki dokunmatik mause'da onu devre dışı bırakınca sorun olmuyor netten yeni trackpad alıp takıcam muhtemelen mause'a silerken su kaçtı bir boklar oldu. 

arkinfes tarafından 02/Tem/18 18:16 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

Herkese merhabalar,

Macbook pro mid 2012 kullanıyorum nette dolanırken ekran kendi kendine bir zoom yapıyor bir uzaklaşıyor ve mause'u kullanamıyorum usb mausedan takılıyorum şu zoom olayı bu yazıyı yazarken bile çok zorladı bir fikriniz var mı ?

Hocam aynı cihazdan bende de vardı. En sonunda ekran komple gitti. Ekran kartı ile alakalı bir sorun. Kadıköyde tamir ettirdim zamanında 300 TL cik sıkışmıştı macbook un kenarına

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Herkese merhabalar,

Hocam aynı cihazdan bende de vardı. En sonunda ekran komple gitti. Ekran kartı ile alakalı bir sorun. Kadıköyde tamir ettirdim zamanında 300 TL cik sıkışmıştı macbook un kenarına

Hocam 2 hafta önce tamire soktum zaten harddiski ana karta bağlayan kablo bozulmuş onun için 300 aldılar derken ben de biraz güncelleyeyim dedim 16 gb ram taktım 500 gb samsung ssd aldım şuan uçuyor ama şimdi de bu sorun çıktı deli olucam ya 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

İşin enteresan tarafı bende RAM i 16 gb yaptıktan sonra sorun oluşmuştu.

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

İşin enteresan tarafı bende RAM i 16 gb yaptıktan sonra sorun oluşmuştu.

Hocam şundan olabilir mid 2012 13" ler apple'ın sitesinde en fazla 8 gb ram destekliyor yazıyor ama internette araştırdım millet 16 gb'a yükseltebiliyor ben de yükselttim acaba ram yüksek geliyor fazla enerji falan mı çekiyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

sorun çözüldü konunun ana mesajına yazdım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ingilizceniz varsa youtubeda luoiss rosmann diye bi adam var, mesaj atıp sorun

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1737 Toplam Mesaj: 7
mac macbook pro