folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Macbook Pro Ve Macos Dan Anlayanlar Bir Bakabilir Mi?

Macbook Pro Ve Macos Dan Anlayanlar Bir Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar.

Bir dostun mac pro suna user şifresi kurmuşlar. daha sonrada unutulmuş.  nette ki pass sıfırlamaları denedim. fakati console gelmeden önce yine şifre soruyor. sıfırlayamadım kaldı öyle. bende zamundadan snow leopard indirdim. iso falan değilmiş. R-Drive Image diye bir program üzerinden recovery yapılarak atılıyor. tüm denemelerime rağmen yapamadım. (bunu denerken hdd yi çıkarıp kendi makinama usb üzerinden takmıştım.) program sürekli hata veriyo deli oldum. açmadı bir türlü image ı. işin kötüsü, ben uğraşırken eski partlarıda uçurdum.

şimdi ben bu makinayı nasıl ayağa kaldırabilirim? varmı bilgisi olup yardımcı olabilecek kimse?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

up up up.

kimse bilmiyormu?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

birşey indirmene gerek yok

Format atarken internete bağlanıp kendisi indirip kurulum yapıyor olması lazım. Hiç denemedim ama öyle bir seçenek var diye biliyorum

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

hocam yaz pm den hallederiz :) severim senin gibi macera severleri yazsaydın ilk hiç ugraşmadan açardış şifreni :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
Toplam Hit: 910 Toplam Mesaj: 4