folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Madencilik Eğitimi Ve Cihaz Kurulumu Yapabilecek Arkadaş

Madencilik Eğitimi Ve Cihaz Kurulumu Yapabilecek Arkadaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

Selamlar 

bir arkadaşım kripto madenciliği için uygun fiyata 7 tane cihaz bulmuş fakat kurulumu ve diğer işlemler hakkında bilgisi yok. 

Bu eğitimi ve kurulum işlemini ücreti karşılığı yapabilecek varsa yönlendirebilirim. 

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

@mycity 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

@mycity 

projelerin adamı yardımcı ol hocam xd

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

@mycity 

Banada eğitim verirseniz sevinirim efenim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bende neuramap neuralog neurasection kuracak adam aranıyor sandım. :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^D nasıl yapılırı anlatan açık anlaşılır bir metin varsa neden yapılmasın. Birinin kanı akabiliyorsa..

Ha, kim yapar sorusunun karşılığı olarak 2 kişi tahmin ediyorum ; kesin olmamakla birlikte biri @LynXMaSTeR, diğeri @ExpertVision diyesim geliyor ama değil.

Bu @KotomineKirei üye yapabiliyor olsa gerek. doğrudan sorabilirsin.  Konularına bakabilirsin, vardı forumda birşeyler.

RitmFarbRacourci tarafından 09/May/19 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teslaction
    teslaction's avatar
    Erkek

Madencilikten en son bir arkadaşım zarar etmişti doğru zamanda bozduramadım demişti. Bitcoin yükseldi iyice kar ediliyor mu şuan 

Konu dışı ama merak ettim :d

teslaction tarafından 09/May/19 22:50 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1236 Toplam Mesaj: 7
kripto para