folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Madeni Para Tasarım Yarışması

Madeni Para Tasarım Yarışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

beyler darphane yarışma yapmış birden heycanlandım sizin tasarımıznızın kullanıldığını düşünsenize

3 bin ytl ödül de var tasarımcı arkadaşların değerlendirmesi lazım

haberin devamı:

ANKARA - Türkiye’de 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren halen kullanılmakta olan Yeni Türk Lirası banknotlar ve madeni paraların tedavülden çekilerek tekrar Türk Lirası banknotlara dönülecek olması nedeniyle Darphane, bu tarihten sonra kullanılacak olan madeni paraların hazırlıklarına başladı.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, bu çerçevede 2009 yılı başından itibaren kullanıma girecek madeni paralar için bir tasarım yarışması düzenledi.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 1 Lira ve kuruşlar için açılan yarışmada ödül kazanan tasarım veya tasarımlardan uygun olarak değerlendirilenler, Genel Müdürlükçe yürütülecek çalışmalar sonucu, tedavüle verilecek madeni paraların ön veya arka yüzlerinde kullanılabilecek.

Yarışmaya katılım için son tarihin 30 Ocak 2008 olarak belirlendiği ifade edilen duyuruda, madeni paralarda kullanılabilecek her çalışmaya 3 bin YTL ödül verileceği belirtildi.

Duyuruda, Seçici Kurulun, eserlerin son teslim tarihinden sonraki bir hafta içinde toplanacağı ve sonucun yarışmacıların adresine yazıyla bildirileceği kaydedildi.

kaynak:ntvmsnbc

http://www.ntvmsnbc.com/news/422071.asp#storyContinues

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

darphane bizim okulun yanında hemen.. çok garip bi yer hiç bi yerinde orasının darphane oldğnu gösteren bi ibare yok..

2. sınıfta öğrendim bende ne oldğnu yüksek yüksek duvarlar var giriştede acayip bi güvenlik... soymayı düşünen varsa

soyamaz söliyim...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    abi atatürkün resmine noolcak ?

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    koskoca darphane 3000 mi weriomuş :D

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    walla ya ne bu para böle ayıp ayıp koskoca darpane

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    bende orda şaşırdım ama devlet kurumu olduğu için herhalde ama güzel şeyler yapılarbilir

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

kesın 0  3000 turk lırasınıda bozuk para olarak verırler 

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Ben soyabilirim orayı!

Sen hiç kaval çaldın mı?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    dur ben eve gidince bakayım bişiler çizeyim :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KapTaN60 bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler darphane yarışma yapmış birden heycanlandım sizin tasarımıznızın kullanıldığını düşünsenize

3 bin ytl ödül de var tasarımcı arkadaşların değerlendirmesi lazım

haberin devamı:

ANKARA - Türkiye’de 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren halen kullanılmakta olan Yeni Türk Lirası banknotlar ve madeni paraların tedavülden çekilerek tekrar Türk Lirası banknotlara dönülecek olması nedeniyle Darphane, bu tarihten sonra kullanılacak olan madeni paraların hazırlıklarına başladı.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, bu çerçevede 2009 yılı başından itibaren kullanıma girecek madeni paralar için bir tasarım yarışması düzenledi.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 1 Lira ve kuruşlar için açılan yarışmada ödül kazanan tasarım veya tasarımlardan uygun olarak değerlendirilenler, Genel Müdürlükçe yürütülecek çalışmalar sonucu, tedavüle verilecek madeni paraların ön veya arka yüzlerinde kullanılabilecek.

Yarışmaya katılım için son tarihin 30 Ocak 2008 olarak belirlendiği ifade edilen duyuruda, madeni paralarda kullanılabilecek her çalışmaya 3 bin YTL ödül verileceği belirtildi.

Duyuruda, Seçici Kurulun, eserlerin son teslim tarihinden sonraki bir hafta içinde toplanacağı ve sonucun yarışmacıların adresine yazıyla bildirileceği kaydedildi.

kaynak:ntvmsnbc

http://www.ntvmsnbc.com/news/422071.asp#storyContinues

-----------------------------

paralar illa yuvarlak olmak zorunda değildir işallah ben üçgen yada dötgen sekizgen düşnüyorum..çizimlerimi bitirirsem burada paylaşırım..:D

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
Toplam Hit: 2155 Toplam Mesaj: 10