Mağdur Edildim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

arkadaşlar geçtiğimiz temmuz ayında ttnet yalın internet kampanyasından 12 ay taahhütlü telefonsuz internet aldım.eylülde evimi taşıdım.internetin nakil işlemini yapmak için gittiğimde bana telefonsuz internetin taşınmadığını benim gibi bi çok insanın alt yapı yetersizliğinden dolayı beklediğini,mağduriyetimin giderileceğini söylediler.çok sürer mi diye sordum valla bizde bilmiyoruz dediler.çalışanlardan biri iptal et istersen dilekçe vermeden falan daha kolay olur dedi.bu defa cayma bedeli ödemek zorunda kalacağımı söyledim.sizce

a)gidip telekoma ya internetimi taşıyın ya da iptal ettirdiğim takdirde cayma bedeli almayın diyip orda pislik mi çıkarayım

b)ttneti mahkemeye mi vereyim

ya da size göre ne yapmam gerekir?

neyse ne laannn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hiç bişey bişey yapamıycaksın hacı ya parayı vericeksin başka bi dürtükleyici kurumdan internetten alcaksın yada ttnet ben seni beklerim dayı diyip 3-6 ay bekliyceksin

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç bişey bişey yapamıycaksın hacı ya parayı vericeksin başka bi dürtükleyici kurumdan internetten alcaksın yada ttnet ben seni beklerim dayı diyip 3-6 ay bekliyceksin

hacı abi iyi diyosunda ben onların yüzünden neden cayma bedeli ödeyeyim ikincisi işim gücüm var benim bekleyemem o kadar ttnetin keyfini

neyse ne laannn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Profesor bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

hacı abi iyi diyosunda ben onların yüzünden neden cayma bedeli ödeyeyim ikincisi işim gücüm var benim bekleyemem o kadar ttnetin keyfini

----------------------------

dayı ben eve 10 haziranda çıktım neti bağlattım bak adam geldi eve kurdu modemi hattı felan ayarladı bende hiç bakmadan çıktım gittim istanbula geri geldim aradan 17gün geçti yaz okuluna geldim izmire net yok evde telefon aldım komşudan kabloları kontrol ettim doğru yani internet almamam için hiç bi sorun yok sonuçta telefon hattım çalışıyosa seve seve internette gelicek aradım ttneti dedim böyle böyle internetim yok (ben istanbuldayken ev arkadaşımda 2 kez arıza kaydı bildirmiş gelmişler biz yapamayız başka ekip gelcek diyip gitmişler) 3. kez arıza kaydınızı alıcam dedi. ya dedim buraya telefon geliyo ben seni ev telefonumdan arıyorumda sen bana aynı hat üzerinden neti nasıl veremiyosun kem küm felan bişeyler işte 2 saat sonra mesaj geldi internetiniz bağlanmıştır diye yani ipnelikte sınır tanımıyolar çalışan ayrı bi dert çöziyimde kolay çöziyim yada başkasına atıyım derdinde ttnet zaten o imzaladığın kağıtta dürtme derdinde kaç kişi o sözleşmelerin 1 paragrafını okudu ki?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam sözleşmende eğer taşınamaz diye ibare yoksa sike sike taşımak zorundalar. başvur tüketi hakları mahkemesine hallederler

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:

hocam sözleşmende eğer taşınamaz diye ibare yoksa sike sike taşımak zorundalar. başvur tüketi hakları mahkemesine hallederler

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 1248 Toplam Mesaj: 6