folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Magicap Kitlesel Fonlama (Sahte Proje İle Para Topluyorlar Türkiyede.)(Viral Reklam Çıktı. :D)

Magicap Kitlesel Fonlama (Sahte Proje İle Para Topluyorlar Türkiyede.)(Viral Reklam Çıktı. :D)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

https://arikovani.com/projeler/magicap-akilli-kisisel-gelisim-basligi/detay 

Stresi azaltır, Metabolizmayı düzenler herşeyi yaparmış. 

Ve bu dolandırıcılık vakası 4.749 tl toplamış. Kitap yazmak için kitlesel fonlamaya katılanlar vardı artık dolandırıcılarımız da oldu. Devreyi kimbilir nereden söktüler neyin devresi acaba? :P 

Şu elemanlara derslerini vermek lazım. Adamı google da aratıyorum hiçbirşey çıkmıyor. Ajanstan bile almış olabilirler elemanları. Turkcell'in arıkovanı baya kaliteliydi. Nasıl geçmiş bu proje anlayamıyorum. Onu geçtim hangi aptal sürüsü buna 4749₺ verir sizin ben...

viral reklam çalışmasıymış.  https://arikovani.com/geleceginteknolojileri/  Abi böyle viral mi olur kafayı yedim dün. :D Neyse şükür viralmiş.

GuArDiAn55 tarafından 30/May/19 11:54 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

devre işaretlediğim yerden kesilmiş ve altındaki plastik zımbırtıya japonla yapıştırılmış o beyazlıklar japona ait

ayrıca tanıtım videosunda dilara şenel kısmı baya fake geldi ama sesi çok kıstıkları için anlayamadım başka birinin videosunu kullanmışlar gibi burak taşkın kısmıda baya çalıyor gibi yapıyor :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam bu kitlesel fonlama isinde ilk yatirimlari genelde proje sahipleri yapar ki proje hareketlensin. Muhtemelen o 4500 liranin tamamini kendileri yatirmistir :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Türkiye gibi bir yerde bu projenin tutmaması için hiçbir sebep yok. Birkaç tane de "ben kullandım çok süper" diyenler olursa millet keriz gibi inanır. Nelere inanmıyorlar ki :) Projeyi başlatanı tebrik etmek lazım.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Devre kartındaki gözlüğe göre gereksiz kesik ve çıkıntılar veeee karının kafasına denk gelen vida delikleri. Sanırım kafaya montaj oluyor :D Elektronik forumlarına atsan belki nereden çıkardıkları bilinir :D Foto az daaha kaliteli olaymıs iymiş

edit:ek-imla

dcpromo tarafından 30/May/19 08:38 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Çok trol ya, teşekkürler magicap

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Bence arıkovanının bilerek kendi eklediği ilandır. Biraz dikkat çekmek ve farklı bir algıları yansıtmak adına böyle birşey yapmış olabilirler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

İsmi bana magikarp 'ı hatırlatttı pokemon olan

GeFORC3 tarafından 30/May/19 10:18 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    designerboyalee bunu yazdı

Bence arıkovanının bilerek kendi eklediği ilandır. Biraz dikkat çekmek ve farklı bir algıları yansıtmak adına böyle birşey yapmış olabilirler.

Piskolojik deneydir bence :D lan gözlükte pil yok devre neyle calisiyor kablosuz enerji aktarımı desen beyinden mi cekiyorsun enerjiyi :D

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

bahsedildiği gibi viralmiş https://arikovani.com/geleceginteknolojileri/ 

Toplam Hit: 897 Toplam Mesaj: 10
dolandırıcı kitlesel fonlama