folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mahkeme Tarihim Belli Oldu..

Mahkeme Tarihim Belli Oldu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    Vallahı Hocam Davalı Da olduk Davacı da olduk. Avukatım devletın tahsis etttiği avukat yanı bı cacık cıkmaz o avukattan. karsı tarafatada darp raporu var bızde de var. cocugun özürlü oldugunu bilmeden dövduk. snrada abileri tarafından biz dayak yedık. :)karakolda onlarda darp raporu aldı bende.sunu merak eettım para cezasına cevrilebilirse hakım kararı verdıkten sonra eve gelebilicem mı yoksa kodesemnı gidecem :)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı:
    -----------------------------

karşı tarafın durumu farklı eğer özürlü oldugunu bıldıgı halde yaralandı vs olaylarına gırersenız ceza yemek mumkun sız aynı zamanda karsı tarafta  ozurlu olmayan kısı varsa kı yoksa karsı tarafında cezaı ehlıyetı yoksa davacı olamazsın.

Sız karsı dava acmalısınız hem davalı hem davacı olmalısınız. en mantıklı yontem bu ama sonunda en kotu ıhtımalle para cezasına cevrılır olay.

basit yaralamadan bırsey olmaz olsaydı müebbet yerdim heralde.Avukata bağlı silahla yaralasan bile avukatının ıyı olması hakıme baglı olarak tutuksuz yargılanırsın bıter geçer.

-----------------------------
    Vallahı Hocam Davalı Da olduk Davacı da olduk. Avukatım devletın tahsis etttiği avukat yanı bı cacık cıkmaz o avukattan. karsı tarafatada darp raporu var bızde de var. cocugun özürlü oldugunu bilmeden dövduk. snrada abileri tarafından biz dayak yedık. :)karakolda onlarda darp raporu aldı bende.sunu merak eettım para cezasına cevrilebilirse hakım kararı verdıkten sonra eve gelebilicem mı yoksa kodesemnı gidecem :)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
Toplam Hit: 3992 Toplam Mesaj: 23