Mail Bomber?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

Arkadaşlar denyoya bağlayabileceğim bi mail bomber sitesi warmı bildiğiniz mailleri junk klasörüne değilde direk inboxa gönderen bi site olursa daha güzel olur :P

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    bkz. Dj_Alper

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------
    bkz. Dj_Alper
    baktım videosunda mail bomb yaptığı siteyi tam olarak okuyamadım okuduysan söylesene o siteyi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

KingOfTheAngel bunu yazdı:
    SyspioniC bunu yazdı:
    bkz. Dj_Alper
    baktım videosunda mail bomb yaptığı siteyi tam olarak okuyamadım okuduysan söylesene o siteyi

Arkadaşım orda razgere bir free hotda atıyorum tbt  de herşey okadar kolay değildir. kendi siteni kendin yapacan :)

bende biliyorum hosta atıp girin burdan atın demeyi ama bişiler öğrenin diye böyle yapıyoruz...

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    bnde war bi kaç tane msn ekle orda grüşelm..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

KingOfTheAngel bunu yazdı:
    SyspioniC bunu yazdı:
    bkz. Dj_Alper

Arkadaşım orda razgere bir free hotda atıyorum tbt  de herşey okadar kolay değildir. kendi siteni kendin yapacan :)

bende biliyorum hosta atıp girin burdan atın demeyi ama bişiler öğrenin diye böyle yapıyoruz...

kardeşim kendi sitemi kendim nasıl yapıcam bilsem sormam serkan kardeşimize güvenipte sorduk zaten :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek

http://www.ekart.org/create.php

burası vardı hocam geçenlerde attım. şimdi girdim 5 gün sonra  tekrar hizmetinizdeyiz diyo. acaba mail bomber atınca siteye de zarar veriyomuki

olmadı hocam google ya gir e kart yaz  teker teker uğraş ben öyle bulmuştum

saygılar... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    Encoder bunu yazdı:

http://www.ekart.org/create.php

burası vardı hocam geçenlerde attım. şimdi girdim 5 gün sonra  tekrar hizmetinizdeyiz diyo. acaba mail bomber atınca siteye de zarar veriyomuki

olmadı hocam google ya gir e kart yaz  teker teker uğraş ben öyle bulmuştum

saygılar... 

açılmamış.. yinede sağol

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Direkt inboxa yardıracak adres bilmiyorum ztn varsa bile hepsi flood korumalı oluyor ama şu yöntemi dene işe yarıyor.

Eğer bombalayacağın adresin kişi listesini biliyorsan denyoda kimden kısmının olduğu yere bu adreslerden birini yaz. Böylece gidecek olan mesajlar sanki bu listeden birinden geliomuş gibi olacağından direkt inboxu şişiriyor.

Uyuz olduğum bi eleman vardı. Dediğin gibi yaptığım bomblar junka gidiyordu. Daha sonra bana bu elemandan gelen maillerden birinin FW kısmından bir mail adresi aldım. Bu adresi denyoya işledim. Sonra operasyona başladım. Uyuz olduğum elemanın inboxu FW kısmından seçtiğim elemandan gelme maillerle doldu. Bunu birkaç farklı FW kişisiyle denedim 7-8 denyo açtım. 5 saatlik bir saldırı sonucunda kurbanın adresinde 3.000.000 küsür gibi bir rakam vardı. Kurban bunu kendi ağzıyla söyledi.

Sana direkt yaptığım scriptlerden yollamak isterdim ama son 2-3 aydır denyoyu açamıyorum. Dolayısıyla hangi script bilmiyorum. Windows güncelleştirmelerinden midir nedir makinede denyo açılmıyor. Antivirüse yakalanıyor. Kapatsam da işe yaramıyor. Denyo için makineye format atmaya da üşeniyorum...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    taze bitti

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Buyrun istemdiğiniz kadarmail bomb için kaynak tek tek deneyin hotmail hesabınıza hangisi junka gidiyorsa kasın ben şayet öyle yapıyorum çokda başarılı ;)

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Atr%3Aofficial&hs=Khg&q=allinurl%3A%22modules.php%3Fname%3DRecommend_Us%22&btnG=Ara&meta=

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2225 Toplam Mesaj: 11