Mail Sıfırlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

w.cn zaten microsoft'a bagli degildi biliyorum. bi tane domain üstünden alıyordunuz yanılmıyorsam. microsoft'a ne deseniz iplemeyecektir bence.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

aboo valla zor durum gmail de 5 6 tane bir sürü hesapların kayıt olduğu mailler var giderse intahar sebebi

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı mustahak :)

o kadar kaliteli mail servisi varken sen w.cn alıp güveniyorsan zaten buna hazırlıklı olmalıydın

not: forumda ara aynısı yine olmuştu sonra tekrar gelmişti mailleri insanların yanılyorda olabilirim

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

o kadar kaliteli mail servisi varken sen w.cn alıp güveniyorsan zaten buna hazırlıklı olmalıydın

not: forumda ara aynısı yine olmuştu sonra tekrar gelmişti mailleri insanların yanılyorda olabilirim

Peki Hocam Yandex İçin ne Düşünüyorsun. Sence Dandikmidir.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    Hacılar w.cn hotmailin çin ıçin kullandığı uzantı yani bizim hotmail.com.tr gibi.Böyle bi olay olması çok tuhaf ulan amk uyarın da hesapları bari taşıyalım. Uzantısı hoşuma gittiği ıçin aldım almaz olaydim. 3 sene kadar kullandım bi sorun yoktu birden küt hesabın beyni sulandı ve tüm mailler puf. Simdi hesapları da taşıyamıyorum mail gelmiyor dalgayı yedik.Resmen delirme sebebi.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Benim de hepsi gitti. Microsoft ile alakalı değil. W.cn farklı bi site. Çinlinin birine ait. O yüzden böyle oldu. Kaliteli bi servis değil yani. O mailler geri gelmez. Soğuk su iç. Geçmiş olsun.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    Bu konu hakkında bulduğum birkaç bilgi

http://answers.microsoft.com/tr-tr/windowslive/forum/admin-signin/wcn-uzantılı-mail-adresleri/93a248e1-1d16-424e-a48d-32e56f50ebfe

http://answers.microsoft.com/tr-tr/windowslive/forum/admin-signin/wcn-domaininde-ki-sorun-nasıl-ne-zaman/1cdab687-f76c-41ed-a912-d5e748862a64

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

Peki Hocam Yandex İçin ne Düşünüyorsun. Sence Dandikmidir.?

yandexte cok kritik bir kaç olay yaşandı.ama kullanmamak için bir sebep yok.  w.cn tarzı yerler yerine tabiki yüksek kullanıcı kitlesine sahip kurumsal mail servislerini kullanmak ilk tercih olmalı.

FCN tarafından 15/Eki/12 18:53 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5053 Toplam Mesaj: 19