Mail Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    looades
    looades's avatar
    Erkek

Merhaba umarım konuyu doğru yere açmışımdır. 

Bir sorum olacaktı. Çalıştığım firmaya ait bir mail adresini 6 kişi kullanıyor. Biz bazı kişilerden gelen maillerin bu 6 kullanıcıdan sadece birisinin görmesini istiyoruz. Bunu yapabilirmiyiz. Böyle bir şey varmırdır. 

Yada şöyle bir şey olabilirmi bu mail sadece belirli kişilerden gelecek olan mailleri görecek kullanıcıda olsa ona gelse mailler ondan da sadece o belirli kişilerin mailleri dışında diğer gelen tüm mailleri diğer kullanıcıların kendilerine özel maillerine atsa olurmu böyle bişey varmı peki 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam ops@şirketismi.com.tr yada sales@şirketismi.com.tr grup maili yapın sonrada herkese müridismi@şirketismi.com.tr diye de mail verin herkese olsun bitsin

edit : mail adres isimleri sallamasyon verilmiştir kafanıza göre sistemi bu şekilde yapabilirsiniz

DaSpOnGe tarafından 02/May/16 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    looades
    looades's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam ops@şirketismi.com.tr yada sales@şirketismi.com.tr grup maili yapın sonrada herkese müridismi@şirketismi.com.tr diye de mail verin herkese olsun bitsin

edit : mail adres isimleri sallamasyon verilmiştir kafanıza göre sistemi bu şekilde yapabilirsiniz

Hocam nasıl yapacağım konusuda ayrıntı bilgilendirirmisiniz bizim için burda önemli olan örnek veriyorum bazı firmalardan gelen maillerin diğer kullanıcıların tamamının görmemesi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam pm atmışsında buradan cevaplayayım hiç bir bilgim yok nasıl oluyor nasıl bitiyor ama bu şekilde kullanılıyor diye biliyorum.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    looades
    looades's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam pm atmışsında buradan cevaplayayım hiç bir bilgim yok nasıl oluyor nasıl bitiyor ama bu şekilde kullanılıyor diye biliyorum.

Anladım hocam sağolun. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

arkadaşın dediği gibi grup olayı ile halledebilirsin.

bir mail grubu tanımla grup1@mail.com bunun içine 5 kişiyi ekle 
    bir grup maili daha tanımla grup2@mail.com bunun içine 6 kişiyi tanımla

maili atan kişi ona göre atsın

yada exchange de kural yazılıyor ama o sekilde bir kural var mı yazılır mı bilmiyorum.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 789 Toplam Mesaj: 6
hosting mail outlook