Makina Reset Çekiyoo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    selam millet ben internet cafe işletiyom cafemde bir bilgisayar var kendi kendine reset çekiyo üzerindeki bütün parçaları değiştirdim ana kartta dahil ama bi şey değişmiyo hep aynı ama o parçalar başka bilgisayarda normal çalışıyoo tam windowsu açacağı zaman kendine reset çekiyo işletim sistemini değiştirdim yine aynı napmalıyım

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    çöpe at başka bi şey yapamaszın

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    anakart dahil bütün parçalar farkli olmasına rağmen reset atiyosa geriye bir parça kalir .. kasa .. power supplyde sorun olabilir... o parçalari başka bir kasada veye power supply ile dene
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    ya abi başka makinadaki ramlardan birini takıyom bir sefer açılıyo ama ikinci sefere aynı soruna yine başlıyoo

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    yaw benim dediğimi yaptin mi ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    power supply veya virüs bence

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    baba hepsini yaptım formatta attım makinaya makina windowsa geçerken resetliyo kendini

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkayuydu
    ilkayuydu's avatar
    Erkek
    gocebe nin dediği bence doğru olabilir!bide besleyiciyi değiştir dene bakalım olması lazım!herşeyi yapmışın bi bunu yapmamışın!harddisk ide değiştimeyi denedinmi?

sen hayallerimi süsleyen melektin ama şimdi beni bırakıp giden ineksin!!!! MR.VERCETTİİİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaneinthemembrane
    insaneinthemembrane's avatar
    Erkek

yaa olay  power supplydan kaynaklanıyo.başka bi kasa al 30 milyon ztn. tekrar topla ya da anakartın arkasına anakart büyüklüğünde bi mukavva koy.(biraz eski bi tekniktir ama her zman işe yarar.)

ya da ekran kartında problem wardır. güvenli modda açtığında çalışıyomu??

Toplam Hit: 1956 Toplam Mesaj: 9