folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Makine İçin Bursa Mı Kocaeli Mi?

Makine İçin Bursa Mı Kocaeli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

Makine mühendisliği tercih edicem ama iü nün arkasına ikisinden birisini yazıcam, bu okullarda okuyanlar, bilgisi olanlar bi yardımcı olursanız :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FenTanyL
    FenTanyL's avatar
    Erkek

Kocaeli makina Türkiye'nin en iyi makina müh. biri. Bölüm'de umuttepe'ye taşınmış zaten ohh orda da ortam süper. Bursa da büyük şehir güzel şehir ama ben olsam Kocaeli yazarım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek
    Kocaeli daha iyi..ben orda elohab okuyorum..bu sene yukarı çıkacak..yeni malzemeler lablar falan olacak..staj vs sorunun olmaz..gerçi bursada da olmaz ama:) en azından kocaeli istanbula yakın:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

fethiye caddesinde bile 10 dan sonra hayat duruyor ama sie et bence sen ortam ayağını :D

iyice araştır sonuçta ikisi de sanayi şehri 

yaşantıya bak nerde evler ucuz filan hatta imkanın varssa tercihten önce git gez

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

sakaryayıda düşün derim puanı düşük belki ama hocaların çoğu prof ve itüden yetişme zaten sakarya üni de itünün ders içerikleri işleniyor 

bide sakaryadan mezun olunca avrupada da diploman kabul oluyo bu türkiyede 6 dünyada 21 ülkede var.

mühendislk düşünenler sakaryada düşünsünler derim ben.

edit:bölümü bitirmek biraz zor ama olsun :)) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    bursa güzel şehir :) ayrıca yaptığı ihracat, ithalatından fazla olan 2 ya da 3 şehrden birisi diye biliyorum.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

kajmerpac bunu yazdı:
    -----------------------------

sakaryayıda düşün derim puanı düşük belki ama hocaların çoğu prof ve itüden yetişme zaten sakarya üni de itünün ders içerikleri işleniyor 

bide sakaryadan mezun olunca avrupada da diploman kabul oluyo bu türkiyede 6 dünyada 21 ülkede var.

mühendislk düşünenler sakaryada düşünsünler derim ben.

edit:bölümü bitirmek biraz zor ama olsun :)) 

-----------------------------

hmm ben oradaki çan sisteminin çok öğrencinin işine yaradığını duymuştum ordan genelde yatay geçiş yapıyolar diye biliyorum ortalamaları biraz yüksek oluyor

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek

hocam bende kocaelide bilgisayar okuyorum. umuttepeye taşınacak ortam süper demiş ama siktir et kocaeliyi. ortam filanda yok umuttepede ordaki yurtta kalıyom :) makinede okuyan birçok arkadaşım var emin ol denizli makinenin eğitimi katlar kocaeliyi. bursa makinede 20ye yakın prof var ayrıca.

şehre gelinceyürüyüş yolunda akşam saat 8den sonra kimseyi görmeyi bekleme. nasıl şehirdir anlamadım. öğrenciye yönelik doğru düzgün bişey yok.rektörlüğünde öyle kültürel faaliyetleri vs için çabası yok. tüm parayı tıp fakültesine akıtırlar mühendislik fakültesine sadece cop kalır. en kalabalık fakülte olmasına rağmen.

umuttepeye taşınıncada bişeyler değişmeyecektir. 8000 kişiye tek binada eğitim vermeyi düşünüyolar. üstüne kampüs dağın başında. saymakla bitmez daha. ama sormak istediğin bişey olursa pm vs ile sorarsın

bence bursa yaz derim hocam. hem şehir daha büyük. hemde sanayi olarak da sağlam. eğitimininde daha iyi olduğu kanısındayım. bursa makinede okuyan arkadaşımda var ancak onunla bu konuları hiç konuşmadık :)

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

kesinlikle kocaeli derim ;hatta çok yakın bir arkadaşım var kocaeli makine de gayet memnun istanbuldaki makine mühendisliklerine nazaran kocaeli ve çevresinde gelişen sanayi kollayı makine mühendisi olacak kişilerin hem genç yaşta tecrübelenmesini; hem de rahatlıkla iş bulmasını sağlayacak bir platforma sahip.

Yapı olarak biraz basit gibi dursa da eğitimin ilerideki divizyonunu belirleme de etkili olacağını binaların morfolojisinin pek de etkili olmayacağını söyleyebilirim:)

*eğer istersen kocaeli makinadaki arkadaşımla bir irtibat maili veririm kendin de sorularını yöneltirsin.

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
Toplam Hit: 1838 Toplam Mesaj: 9