folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Makine Mühendisi Olarak C# Öğrenmeye Başladık

Makine Mühendisi Olarak C# Öğrenmeye Başladık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Dostlar, @vardamir ve ben C# öğrenmeye başladık. Çeşitli cihaz tasarımlarımız var çok karmaşık arayüzlere sahip olması gerekmeyen. Onları yapmayı hedefliyoruz. 

Şimdi sizden arzuhalim şunlar :

• Biz zaten eğitim videoları falan izliyoruz, daha önce burada çeşitli şekillerde paylaşılmış olan piyasada bulunan bulunmayan v.s Sizin de önerileriniz var mı şu eğitim setini alın, şunu yapın v.b
    • Elinizde örnekler, sorular var mı ? Zaman harcayıp problem çözmemiz gerekiyor neticede, basitten zor'a doğru. Bunları da bizimle buradan, özelden ya da mailden paylaşırsanız sevinirim.
    • Son olarak Trabzon'da olup bize yardımcı olmak isteyenlere de gene kapılarımız açık :D Şaka şaka ücreti mukabilinde Trabzon'da olması koşuluyla konuşulabilir. 

Elimden geldiğince çeşitli gelişmeleri, sorularımızı v.b şeyleri burada paylaşacağım. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. 

exchanger tarafından 13/Ağu/16 10:10 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

1 hedef otomasyon sistemi Restourant , Bakkal , Bayii, Depo olabilir birini seçin ve yapmaya başlayın Güzel arayüzler ekleyere VT ilişkileri, VT Bağlantısı ,gerekli olabilecek birçok araç gereç ve yapımındaki zorluklardan haberdar olursunuz. Proje bittikten sonra eğitim sonucunda 1 ürününüz olmuş olur ha satışını yapar mısınız bilmiyorum. Video olarak da TheNewBoston amca Youtube de zibilyon eğitimi var. Izle eksik birşey kalmayacaktır. Kolay gele :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

etikete bittim :)

üşenmedim hepsini girdim. napıcan banlayacan mı? 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

1 hedef otomasyon sistemi Restourant , Bakkal , Bayii, Depo olabilir birini seçin ve yapmaya başlayın Güzel arayüzler ekleyere VT ilişkileri, VT Bağlantısı ,gerekli olabilecek birçok araç gereç ve yapımındaki zorluklardan haberdar olursunuz. Proje bittikten sonra eğitim sonucunda 1 ürününüz olmuş olur ha satışını yapar mısınız bilmiyorum. Video olarak da TheNewBoston amca Youtube de zibilyon eğitimi var. Izle eksik birşey kalmayacaktır. Kolay gele :)

Hocam sağolasın, thenewboston efsaneymiş :)

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek

yok mu yardım edecek kimse yahu, kod fln bişeyler atın bari :)

glossiness effect