folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Maks 32.000 E Dizel, Otomatik, Minimum 2010 Model, Maksimum 60.000Km De [ Alınık ]

Maks 32.000 E Dizel, Otomatik, Minimum 2010 Model, Maksimum 60.000Km De [ Alınık ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    kaparike bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    kaparike bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    kaparike bunu yazdı

2014 model Fiesta Titanium X - 35.000 km de, 16 bin tl hasar kaydı var, 8 bin tl si hasar. Ederi nedir ?

pert kaydı varsa 20 veririm  yoksa 23-25 :) bu benim fiyatım

bu arada 16 binliralık hasarı varsa ve tek hasar ise hoca o arabada pek güvenlik arama artık

tabiki bu foruimdaki ford ustası THT2005 e danışman lazım

Hocam hasar 8 bin tl lik bir hasar kaporta boya vs 8 bin tl cebe kalan kısmı işte eski ortağımın bana soktuğu yadigar kazık. Ustadan 16 bin tl lik fatura çıkarmasını istiyor kaskoya gönderiyorlar alıyorlar parayı bla bla.

hoca olay eksperde biter ustada değil bunu unutma :)

:D o zaman eskpere de para yedirdiler. İlk bıraktığım ford servisi ne güzel perte çıkarıyordu paramı veriyordu aaah ahh.

bir olayım olmuştu hasar müdürüyle görüştüm dedim eksperin şu şu durumlarından şüpheleniyorum dedim rahat ol dedi eksperler o riske girmez 1 yanlış hareketinde eksperlikleri alınır dedi

eksper tek şirketle çalışmıyor 10-15 şirketle çalışıyor ve ağır bir sınavdan eğitimden vs den günde milyarlar  kazanıyorlar tutup birisini memnun etmek için gireceğini sanmam

ama şu olur hasarı eksper gelmeden çoğaltmışlardır bu yine arabaya hasar olur

( bu araba 30-35 eder.. 8 binlik hasar var ise )..+ olarak hasar kaydı artarsa fiyat düşer. bana plakayı verirmisin detayına bakalım. Aırbag açmışmı açmamışmı bir sorgulayalım.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

toyota corolla veya auris olabilir ama 60bin km işi zor.

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
Toplam Hit: 1795 Toplam Mesaj: 13
araba takas araba hyundai