Manyaklıklarımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

bi gün eve geç geldim saat 2 mi neydi karnımda çok aç Açtım buz dolabını ne war diye bakıyorum bir anda aklıma bulaşık makinası geldi neden geldi onuda bilmiyorum bi açarsın içinde  Milyöf hamurunda yapılmış börekler  tam 16 tane war dı baktıgım zaman masadan kalktgımda 7 tane kalmıştı aldım yerine koydum sabah kalaktım annem erken kaldırdı gün war mış :) bende bilmiyorum annem akşam ne yedin dedi Bende bişi yemedim dedim Daha sonra misafirler gelmeye başladı bende dışarı  çıkıyorum asansöre tam adımımı Attım İçerden bir ses :

-Akşam Eve sakın gelme :D

Megersem o gün sadece milyöf yapmış kadın ne bilim saklıyo öle bende buluyorum aptala malüm oluyo galiba...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bızım evde o tur seyler henuz sogumadan tuketılır mısafıre ayrılanlardan da tabıkı zayı olanlar olur. Ayrıca kapı cekmece ne var ne saklandı bızden dıye arastırmalarımız olur tabı arada. Buldugumuzda zaferımızı kıskanc bakıslar kızgın sozler altında pıs pıs gulerek kutlarız....

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek
    Bi zamanlar birine aşuk olduğumu sanmıştım :) gerçi şimdi bunların hepsinin boş olduğunu öğrendim gerçek aşkımı buldum :P kızın evinin önündeki yola SENİ SEVİYORUM ........... yazmıştım yağlı boyala kocaman gecenin 5 inde :D belediyeciler hala küfrediyordur eminim arkamdan :D

~~~Knowledge is power and not free~~~
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeyazSeytan
    BeyazSeytan's avatar
    Erkek
    Tatilde kaldiğim yerde ocak yok buzdolabi yok bulasik makinesi yok [Hos gerekte yok] denize sifir bir yerdeydi izmir/candarlida . yanimda arkadasim waerdi. bir gun bizim ile kaldi gece yarisi cay istemis cani a.q. nereden bulucaz bakkaldan cayi aldim ama pisirmek lazim cafdeler kapali. elektrikli Tostmakinesinde cezvede cay yaptik ardindan isi ogrendim diye yumurta kizartiyim dedim. ama sorun yumurta alev aldi :) bina da gidiyordu nerede ise

<% if not hayat.eof then hayat.close %>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

babannem oldugunde 1. sınıfa falan gidiodum galiba neyse tam tuvalete girdim bi akrabam içeri daldı kovdu beni tam iş uzerindeyken sonra sinirlendim girdim içeri bastan assa suladım

sonra vınnnnn...

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    gittim mutfağa bir çay aldım geldim bilgisayarın başına içtim, sonra götürdüm mutfağa masanın üstüne bıraktım başka bir bardak aldım içine su koydum geldim bilgisayarın başına içtim, sonra yine susadım gittim mutfağa su bardağını bıraktım masanın üstüne dolaptan suyu aldım su içtiğim bardağa dolduracağıma çay içtiğim bardağa doldurdum geldim bilgisayarın başına içtim iyyyyy tadı iğrençti midem halen bulanıyor :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masum
    masum's avatar
    Erkek
    puhahaha :))

Bir Teq Sen Linux aşqumm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek

kadıkoy-bostancı seferi yapan belediye otobüsünün akşam çok dolu olması buna bağlı olarak benim nefret duyularımın doruk noktaya çıkması ve daha bir çok benzeri zincirleme reaksiyon sonucu benim otobüste sanki götümde onyedi dikişlik yırtık açılacakmış gibi osurmam daha doğrusu patlamam  utanmadanda her osuruştan sonra sağa sola bakıp yaralanan var mı diye bakabiliyo pişkinlikte olmam tabi kaçınılmaz olarak otobüsde leş iğrenç(sanki  canlı canlı insan yemişim tadında, benim bile başım döndü halsizleşdim kendimden utandım resmen) bir koku yayılması bunu takiben yolcular(bana göre sivil daha yerinde olur kıçımda çıkarma yapılıyo sanki o derece çirkinim)arasında garip dialoglar başladı(gazın etkisne vurdum ben)

-kim osuruyosa dursun artık yeter gözümüz karardı(yaşlı bi amca)

-ağzına zıçtım hayvan herifi kimse çıksın it oğlu it (4-5 kişi öğrenci olduğuklarını tahmin ettiğim arkadaş grubu

-annalar ne insanlar doğruyo(bu galiba kıçıma iltifatdı)

bundan zevk almadım ama yaptım mına koyyim

dahada ziksen soksan yardırsan yapmam oda ayrı konu

Toplam Hit: 1603 Toplam Mesaj: 19