folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MAÖL : Dilekçe Hakkında Yardım

MAÖL : Dilekçe Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

Mesleki açık öğretim lisesi öğrencisiyim açık öğretim lisesine geçiş yapmak için şansımı denicem :) internette söyle bir dilekçe öreneği buldum ama resmen sabahtan beri telefonla araya araya kafam bulandı bir el atarsanız sevinirim.

Şimdi sorunum şu burdaki okulunuzun...... dönem ne yazıcam ? Öğrenci girişi yaptığım zaman bilgilerde şunlar var

Toplam Dönemi : 4  ozaman buraya 4 yazıyoruz sorun yok değilmi : )

asıl kafamı karıştıran kısım bu 2. kayıt dönemi nedir ?

AOL'de Okuduğu Dönem:2 2 olarakmı kalıcak valla hiç birşey anlamadım :)

Dilekçe Örneği şu şekilde:

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne

Ankara

Okulunuzun  ...4....  dönem ........ numaralı öğrencisiyim. Açık Öğretim Lisesi 2009-2010 eğitim öğretim 2. kayıt dönemi, yeni kayıt usul ve esaslarında belirtilen şartları taşımaktayım. Öğrenimime Açık Öğretim Lisesi’nde devam etmek amacıyla yeni kayıt başvurusunda bulundum.

Doğabilecek her türlü hukuki sorumluluğu ya da hak kayıplarımı kabul edeceğimi beyan eder, Müdürlüğünüzce tasdiknamemin kesilerek Açık Öğretim Lisesi’ne teslim edilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

18/08/2009

Adı Soyadı

İmza

Adres:………………………………………………..

………………………………………..........................

………………………………………………………..

Telefon:  0 …………/…………………….

Öğrencinin Kimlik Bilgileri

Bölüm Adı           :

TC Kimlik No     :

Öğrenci No         :

Baba adı              :

Anne adı              :

Doğum yeri          :

Doğum Tarihi       :

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek
    Bu arada öğrenci kimliğimde 2007-2008 yazıyor 2009-2010 değilde onumu yazıcam ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MaöleKayılar ne zaman nasıl başvuruyorsun  ben normallise meunuyum sadece alan mesleki derslerinin sınavına girip mesleklisesi diploması da alabilir miyim ? ve 2 yıllık da geçiş hakkını bende  elde edebilir miyim maöl den sonra

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    MaöleKayılar ne zaman nasıl başvuruyorsun  ben normallise meunuyum sadece alan mesleki derslerinin sınavına girip mesleklisesi diploması da alabilir miyim ? ve 2 yıllık da geçiş hakkını bende  elde edebilir miyim maöl den sonra
    -----------------------------

Hocam hiç bilmiyorum inan :) o kadar salakça bir duruma düştüm ki işler bir yandan bastırıyor ama halletmezsem bnmde 1 yılım daha yanıcak boşu boşuna 0 312 444 83 83 

ararsan abi sorabilirsin :)

Edit: menüyü ezberledim gezme boşuna

2-3-0 tuşla geç :)

2: açık liseler

3: mesleki açık öğretim lisesi

0: operator

Toplam Hit: 1985 Toplam Mesaj: 4