folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marmaris'te Kalacak Yer Arıyorum!

Marmaris'te Kalacak Yer Arıyorum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Sevgili müridler kısmetse ağustosta asker oluyorum öncesinde ise bir tatil şart tabii. Arkadaş grubu ile bir tatil planlıyoruz. Marmaris diye düşündük bunun sebebi de, çevresinde daha çok gezilecek yer olduğundan, (datça, fethiye, akyaka).

Marmaris'te 2+1, 3+1 ev yada apart arıyorum denize yakın olsun gibi bir derdim yok, çok uzakta olmasın tabii. Kiralayan bilen eden vardır diye düşündüm. Farklı yerler de olabilir tabii tekliflere açığım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Çzk

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

sahibinden.com da hangi bolgede ariyorsan bulabilirsin.

marmarisin gece hayati güzeldir. doga deniz akyaka ölüdeniz taraflari güzeldir.

araba varsa dalyanda olabilir. ölüdenize de marmarise de cok uzak değil

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Araba varsa eğer gökova'da tutun evi bulursanız.

Her tarafa eşit uzaklıkta gibi bişey.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Marmaris'te bir sitede villa buldum. datça, fethiye, akyaka üçgeninin ortasında. Palamutbükü, kızkumu gibi doğa harikası yerlere gitmeyi planlıyoruz. Şayet isteyen olursa ufak çağlı bir gezi rehberi paylaşabilirim burda.

Şimdiden söyleyebileceğim şu var; Şayet tatilde doğası ve deniziyle güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız. Tercihiniz kesinlikle Muğla olmalı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Marmaris'te bir sitede villa buldum. datça, fethiye, akyaka üçgeninin ortasında. Palamutbükü, kızkumu gibi doğa harikası yerlere gitmeyi planlıyoruz. Şayet isteyen olursa ufak çağlı bir gezi rehberi paylaşabilirim burda.

Şimdiden söyleyebileceğim şu var; Şayet tatilde doğası ve deniziyle güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız. Tercihiniz kesinlikle Muğla olmalı.

Hocam rehberi mutlaka paylaş takipteyim.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

:)

normal tabii bilmeyen gidip görmeyen memleketi olmayan matah bi bok yerler zannediyor

ama gidin gezin görün tabii ne diyim )))))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

normal tabii bilmeyen gidip görmeyen memleketi olmayan matah bi bok yerler zannediyor

anlamadım hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

anlamadım hocam.

boşver hocam

bulabildin mi bari marmariste ev tarzı apart otel? günlüğünü 200 kağattan aşağı vermezler yaz mevsiminde 180 e belki bulursun

şuan norveçliler ve finlandiyalılar şişkolar var marmariste

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Tatili yaptım ve bugün itibariyla sona erdi. Benim için çok güzel bir tatil oldu. Neler yaptım ne harcadım ne nerede ne kadar bilgi vermek istiyorum belki birilerinin işine yarar.

Marmaris'te havuzlu bir sitede villa kiraladık. Fİyatı 1 haftalık 1300 lira. Yola Bursa'dan çıktık, araba peugeot partner eski bir dizel motora sahipti bu sebepten marmaris'e kadar yaklaşık 200 lira yaktı.

ilk gün Sedir Adası'na gittik. Buraya 2 şekilde gidilebiliyor.

1) Akyaka'dan tekneler aracılığıyla fiyatları hakkında bilgi sahibi değilim.

2)Marmaris'e doğru Muğla istikametinden ilerlerken bir Sedir Adası tabelası var burdan saparak yaklaşık 10 dakika sonra teknelerin kalktığı yere ulaştık. Buradan tekne ile adaya ulaşmamız tahmini 20 dakika sürdü ve ücreti kişi başına 15 lira.

Adaya ulaştıktan sonra birde giriş ücreti var bu da 15 lira. Tabii müze kart yada maximum kartınız yoksa.

Burdan içeri girince yalnızca belirli alanlarda yürüyebiliyorsunuz. Tahtadan yapılan yollar dışına çıkmak yasak.

İlk tahta yoldan yürümeye başladıktan birkaç dakika sonra ünlü kleopatra plajı karşıladı bizi. Önceden ne kadar varı bilmiyorum ama artık çok az var kumdan.

Adada ayrıca 1 antik tiyatro ve klise bulunuyor. Biz önceliğimizi ilk olarak tiyatroya verdik kafenin önünden sola doğru uzanan tahta yolu takip ederek tiyatroya ulaştık. Tiyatroya sırtınızı verdiğimizde sola doğru uzanan bir yol daha var burda yalnızca güzel bir manzara var. Gidilmeyebilir.

Sedir Adası'nda şezlong ücreti alınmıyor kafanıza göre boş şezlongları alıp kullanabiliyorsunuz.

Belirlenen 2 alan var denize girmek için biri minik kleopatra plajının sağında diğer solunda biz solundan girdik daha geniş yüzme alanına sahip burası.

Denizi ve zemini harika, hemen derinleşmiyor ama çok fazla sığ ilerlemiyorsunuz da gayet makul bence. Ayaklarınızın dibinde balıkların yüzdüğünü görebilirsiniz zaman zaman.

Şezlongların yoğunlaştığı bölgenin arka sağına doğru klübe gibi bir yapı var bu yapının sağından ilerleyerek kliseye ulaşabilirsiniz. Kiliseden geriye pek birşey kalmamış, bi numarası yok denebilir ama ben beklentimi yükselttiğim için bana öyle gelmişte olabilir.

Genel Bilgiler:

Adaya ulaşım tekne ile 15 lira kişi başı

Giriş               15 lira kişi başı (müze kartsız yada maximum kartsız)

Kafeteryasında

Bira : 9 lira

Su:2 lira

Dondurma:6  lira

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Hocam Org. Mustafa Muğlalı caddesi üzerinde uygun apartlar bulabilirsin. Genelde aile yerleridir.

Toplam Hit: 1310 Toplam Mesaj: 11