folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mars Üzerinde Görülen Garipliklere Bir Yenisi Eklendi

Mars Üzerinde Görülen Garipliklere Bir Yenisi Eklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    ZoktriP bunu yazdı:
    -----------------------------

UNKN0WN bunu yazdı:
    HeadBanger bunu yazdı:
    aklıma bir an şahin k geldi :D
    Ne alaka dostum merak etmedim değil şimdi:)

http://kafa.bobiler.org/upload/photographs/111763480m.jpg

Haha sağol dostum merak etmiştim:D:D

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    kedidir hocam, kedi.

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    adamlar marsda hiç olmassa bişeye benzeyen bişey bulmuşlar ya biz ? Düşen helikopteri bulamıyoruz.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    kayadır yaa aşınmıştır rastgele öyle çarka benzemiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    amk ne görseler marsta hayat var demeye calısıyolar.böle diye diye bi gün gercekten marsta bi bok cıkacak :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    marsın garipliği bitermi.. götlerinden gariplik uydurmalarında üstlerine yok.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

içinizdeki öküze oha deyin kitabını okumanızı tavsiye ederim onun başındaki bi cümle çok hoşuma gitti yazayım;

batılılar bir avuç dolusu altın harcayıp uzaya giderler oradan bir tane taş parçasıyla gelip kendileri ile övünürler...bu batılılar çok zeki... =) ne güzel söylüyo 

sen hangi bilimin adamısın merak ettim. insan ve hayvan arasındaki belirgin farklardan biri merak etmesi ve araştırmasıdır, uzayıda araştırır  denizide kendini de araştırır , olanı olmayanı herşeye açgözlülükle saldırır hatta , bilgiye erişmek ve bu bilgiyle kendini daha güçlü bir canlıya dönüştürmek +  türünü daha yüksek bir noktaya taşıma içgüdüsüyle, bu uğurda göze almayacağı tehlike yapmayacağı iş yoktur. Bugün doğaya karşı sağ kalabilmiş ve bir medeniyet teknoloji uygarlık elde edebilmiş isek insanoğlunun içindeki bu merak ve açgözülülük yüzündendir. bu özelliği taşıyanlara batılı diyerek kendinden dışlaman endişe verici gerçekten ki kendini insandan diğeri diyerek ne sınıfına koymuş oluyorsun bir düşün istersen. 

Bu gezegende olmayan türden tek bir taşın bile kullandığın teknolojiyi herşeyi ile değiştirebileceği ihtimalini hesaba kattığını da sanmıyorum.  Sonra sen taşla sopayla birde "iman ile"  cihat ilan ediyorsun "batılılara karşı" onlar sadece binlerce km öteden bir düğmeye basarak seni imha ediyor , işgal ettikleri ülkelerdeki insanları kobay olarak, organ deposu olarak kullanıyorlar. Belki de bunu hak ettiler ha ?

o taş mevzunun ise araştırılması gerekir , en ufak bir ihtimal dahi olsa göz ardı edilmemeli ama birileri birşey buldukları anda emin olun yok hiç birşey bulmadık, kediymiş diyerek geçiştireceklerdir. yukarıda örneğini görüldüğü sınırsız insan aptallığını aydınlatacak en ufak umut , bilgi kırıntısı bile hassasiyetle değerlendirilmelidir kanımca. Şu anda teknolojik olarak gelişmiş olduğumuz yalanı gibi içinde bulunduğumuz evreni geçelim,  dünyayı bile tanıyacak kadar bilgi sahibi olmadığımızı itiraf etmek zorundayız

fazla abartmışsın o sadece kişisel gelişime karşı olan bi kitap ben sadece bu konudan bahsedilince aklıma bu geldi dedim ve nede manalı söylüyo dedim akla yata bir şekilde ben bilimde gerideler diye brişey demedim farkındaysanız sadece bir taş parçası için harcadıkları elmastan bahsettim  bu arada bu konuşmanda bile baya abi isyanlardasın? konuyu burada bile cihada getiriyorsunuz ne kadar cephe almışsınız siz bazı kesime akıl erdirmek zor cidden  herneyse sen anladığın kadarına yorum yapmışsın rahat ol demek istediğim şey senin anladığın şey değildi ;) 

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

içinizdeki öküze oha deyin kitabını okumanızı tavsiye ederim onun başındaki bi cümle çok hoşuma gitti yazayım;

batılılar bir avuç dolusu altın harcayıp uzaya giderler oradan bir tane taş parçasıyla gelip kendileri ile övünürler...bu batılılar çok zeki... =) ne güzel söylüyo 

sen hangi bilimin adamısın merak ettim. insan ve hayvan arasındaki belirgin farklardan biri merak etmesi ve araştırmasıdır, uzayıda araştırır  denizide kendini de araştırır , olanı olmayanı herşeye açgözlülükle saldırır hatta , bilgiye erişmek ve bu bilgiyle kendini daha güçlü bir canlıya dönüştürmek +  türünü daha yüksek bir noktaya taşıma içgüdüsüyle, bu uğurda göze almayacağı tehlike yapmayacağı iş yoktur. Bugün doğaya karşı sağ kalabilmiş ve bir medeniyet teknoloji uygarlık elde edebilmiş isek insanoğlunun içindeki bu merak ve açgözülülük yüzündendir. bu özelliği taşıyanlara batılı diyerek kendinden dışlaman endişe verici gerçekten ki kendini insandan diğeri diyerek ne sınıfına koymuş oluyorsun bir düşün istersen. 

Bu gezegende olmayan türden tek bir taşın bile kullandığın teknolojiyi herşeyi ile değiştirebileceği ihtimalini hesaba kattığını da sanmıyorum.  Sonra sen taşla sopayla birde "iman ile"  cihat ilan ediyorsun "batılılara karşı" onlar sadece binlerce km öteden bir düğmeye basarak seni imha ediyor , işgal ettikleri ülkelerdeki insanları kobay olarak, organ deposu olarak kullanıyorlar. Belki de bunu hak ettiler ha ?

o taş mevzunun ise araştırılması gerekir , en ufak bir ihtimal dahi olsa göz ardı edilmemeli ama birileri birşey buldukları anda emin olun yok hiç birşey bulmadık, kediymiş diyerek geçiştireceklerdir. yukarıda örneğini görüldüğü sınırsız insan aptallığını aydınlatacak en ufak umut , bilgi kırıntısı bile hassasiyetle değerlendirilmelidir kanımca. Şu anda teknolojik olarak gelişmiş olduğumuz yalanı gibi içinde bulunduğumuz evreni geçelim,  dünyayı bile tanıyacak kadar bilgi sahibi olmadığımızı itiraf etmek zorundayız

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 4453 Toplam Mesaj: 39