Maruzatım Var 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Haci git kizin kapisinin onune koca bir pankartla zincirle kendini...

Abi ustune gidersen cevap vermesini bekleme. S.klermis gibi davarn biraz bak neler olacak. MEsaj atma, selam verme, konusma salla.

Bak demistin dersin gun gelecek baskasiyla cikacak veya evlenecek o zmn "DEGMEZMIS" diyeceksin...

E madem oyle bir sey diyecen birak abi isi oluruna ... Unutma duvari nem insani gam yikar.

Haci kendini de dusun yazik etme kendine

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

gene mi sen :D

bu konu "maruzatım var 14" bile olur demedi demeyin

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Unutmak istemiyorum onu, böye sikim aikim buralara bunlarıda yazmak istemiyorum,
    sevmeyenlerim var bu kadar zayıf göstermek istemiyorum kendimi,
    ama ne yapayım elden hiç birşey gelmiyor, ilk defa bekliyce gelene kadar dedi böylede her gün ağzıma sıçılıyor, delireceem az kaldı.

O zaman yapacak bir şey yok ne yazık ki. Sen unutmak istemedikten sonra kimse sana yardım edemez. Ben yalnızca nacizane bir tavsiye verebilirim; o da "seni düşünmeyeni sen de düşünmeyeceksin" olur. Her zaman seven taraf zarar görür, bu dünya kuralı. Aranızda ne geçti, neler yaşandı, ne oldu da bitti bilemem, kimseyi de ilgilendirmez zaten. Ama sana yalnızca şöyle bir yol gösterebilirim: Eğer aranızın düzelmesi için en ufak bir umut ışığı dahi yoksa, ne kadar erken unutmak fikrini kabullenirsen, o kadar çabuk toparlarsın kendini. Eğer kendine eziyet etmeye devam edersen, önündeki 2-3 yıl daha bu acıyı çekmek zorunda kalabilirsin. Ancak eğer tekrar bir araya gelmek için ufak da olsa bir umut ışığı var ise dört elle sarıl. Ne de olsa umut fakirin ekmeği :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

Unutmak istemiyorum onu, böye sikim aikim buralara bunlarıda yazmak istemiyorum,
    sevmeyenlerim var bu kadar zayıf göstermek istemiyorum kendimi,
    ama ne yapayım elden hiç birşey gelmiyor, ilk defa bekliyce gelene kadar dedi böylede her gün ağzıma sıçılıyor, delireceem az kaldı.

O zaman yapacak bir şey yok ne yazık ki. Sen unutmak istemedikten sonra kimse sana yardım edemez. Ben yalnızca nacizane bir tavsiye verebilirim; o da "seni düşünmeyeni sen de düşünmeyeceksin" olur. Her zaman seven taraf zarar görür, bu dünya kuralı. Aranızda ne geçti, neler yaşandı, ne oldu da bitti bilemem, kimseyi de ilgilendirmez zaten. Ama sana yalnızca şöyle bir yol gösterebilirim: Eğer aranızın düzelmesi için en ufak bir umut ışığı dahi yoksa, ne kadar erken unutmak fikrini kabullenirsen, o kadar çabuk toparlarsın kendini. Eğer kendine eziyet etmeye devam edersen, önündeki 2-3 yıl daha bu acıyı çekmek zorunda kalabilirsin. Ancak eğer tekrar bir araya gelmek için ufak da olsa bir umut ışığı var ise dört elle sarıl. Ne de olsa umut fakirin ekmeği :)

Daha öncede birşeyler yaşadık aynı vatandaşla o zamanda bu şekilde oldu herşey on numara beş yıldız aynı evde yaşıyoruz filan, daha sonra böyle çıkardı beni hayatından , herkes için daha iyi bu dedi,
    şimdi yine aynı şeyi yapıyor, gitti , giderken umudun alasını verdi , bidahaki görüşmemizde şu bu olur diye bahsetti..

O zamanki gidişinde diğer kız arkdaşım vardı, bi iki kere içip içip çalıştığı yere gittim sonra saldım gitti.
    Ama bu sefer çok farklı, bende seni seviyorum ama, sen hayatımda güvenebileceğimi düşündüğüm tek erkektin ama, diye cümleler kurunca insanın gecesi gündüzü sikiliyor, yapacak birşey yok çünkü.

Şimdi diyeceksiniz bu kız hep böyle yapıyor bundan hayır gelmez, ama inanın böyleo lmasını istemez o,
    onunda haklı sebepleri var, tek mantıksızlık herşeyi beraber düzeltebilecekken onun buna inanmaması..

Artık kafamda kurduklarım beni korkutuyor, acaba diyorum hastanelik filan olsa böyle ağzım yüüzm yamulsa biri arayıp smir hastanede koş dese gelirmi, gelirse herşey düzelirmi , bunları düşünüyorum,
    denemek için düz duvara arabayı toslamayı bile düşündüm, sonrasında bana birşey oldugu için gelmesinin çok saçma oldugunu beni tekrardan sevdiği zaman gelmesini daha mantıklı buldum, ama bilmiyorum deliricem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Ama bu sefer çok farklı, bende seni seviyorum ama, sen hayatımda güvenebileceğimi düşündüğüm tek erkektin ama, diye cümleler kurunca insanın gecesi gündüzü sikiliyor, yapacak birşey yok çünkü.

Usta bir cümlede ama varsa bir önceki yargının hiç bir hükmü yoktur.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

doğrudur okeydir eyvallahta ben sağlklı düşünemiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

ne yapsam bu adamın kafasına ulaşamıyorum ben

keyifler nasıl arkadaşlar ?

insanların kafasını eleştirdiğin kaçıncı post bu hocam.

hiç şiir kitabı okudun mu ? 

Koca koca adamlar yok artık diyeceğin şeyler hissedip neler yazmışlar.

Ha bana görede saçma bir acı çeşiti ama direk elştirmekte saçma.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

resimlerini hala atmadıysa ... 

devamını sen doldurabilirsin 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Smirnoff bunu yazdı

doğrudur okeydir eyvallahta ben sağlklı düşünemiyorum.

Şuan işteyim gece bi konuşalım hacı.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
Toplam Hit: 3199 Toplam Mesaj: 30