folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Maruzatım Var 3 - Beklenen Son..

Maruzatım Var 3 - Beklenen Son..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bende senin gibiydim 2 yıl çıktığım kızla yolları ayırmıştık bir deyiğm vardır sevdiğin kızı skceksin diye biz bunu yapamadık herhalde ondan kaybettik kılına zarar gelmesin diye uğraşırken bi ara dertleşelim buluşup içelim 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bilirim moruk çok sikik bir duygudur amına koyayım, o etkiden kurtulmak zor.Anında resimleri,mesajları dahil anısı olan her bir şeyi silip duygularının inişe geçmesini bekleyeceksin. Artık 1 hafta mı, 1 ay mı ,2 ay mı sürer bilinmez ama dediklerimi yaparsan bilimsel olarak 2 haftada etkisini gösteriyormuş. Benim 3 ay sürmüştü. Ve bu süreç içinde tekrar resim,mesaj cart curt bakarsan en başa sararsın, muhabbetini bile etmemen gerekiyor. Ya da keş abilerimizin dediği gibi kokaini eroin kullanarak bırakma yöntemi yapacaksın yani daha iyi bir hatun bulup ona aşık olmaya çalışacaksın.

GusFring tarafından 25/Eyl/12 19:57 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onparlak
    onparlak's avatar
    Erkek

Hocam felsefe bu

http://parelsoft.com/ || http://torrentdeposu.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

dediklerimi yap yoksa boku yersin.
    oncelikle hatan sevmek. tamam sevebilirsin ama bunu belli etmemen gerek. soylememeliydin. ara sira belli edecektin. neyse..
    ona ait ne varsa siliyorsun simdi. face vs .. engeli cakiyorsun. sonra bi kac gun dinleniyorsun kafayi topluyosun. bundan once en dibe vurdugundan emin ol.
    sonra bi kursa yaziliyosun. kendini nerde , hangi alanda iyi goruyorsan o kursa gidiyorsun. ya da tatile cikiyorsun. bi alana yonel demek istedigim ve hep o alanla ilgilen.
    2. soyliyecegim ortamlara akicaksin. arkadas grubun varsa hep eglenmeye gidiceksin. guleceksin. guclu olcaksin.
    bunlari yaparken yeni bir manita ayarlicaksin. tuttugunu sikiceksin. bu hayat bu saatten sonra bunu goturur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

3 gün-5 gün, 3 yıl  5 yıl, geçer acısı bilader merak etme. Sonra buralara bakıp şaşar kalırsın. Unutursun yani.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Postların hepsini okudum, özelden atılan pm'leride okudum..

Bugün bitirdim ben bazı şeyleri , telefonumdan sildim mesela numarasını , zilyon tane mesajı vardı , birini dahi okumadan sildim düşüncelerim değişmesin diye..

Yarın herşey çok güzel olacak, bu süreç içinde amsalak amsalak davranıp kalbini kırdığım insanlar var, onların gönlünü alacağım , onu geçtim herşeyden önce babam olmasına rağmen ailenin reisi ben gibiyim , beni böyle görünce ev ahaliside napacağını şaşırıyor , kaptan biraz bocaladı ama dümeni bırakmadı mesajını yarından itibaren herkese veriyorum..

Bu süre içinde yanımda olan bir sürü insan oldu tbt içinden , tek tek nik yazmayacağım unuttuklarım alınmasın diye , hepinize teşekkür ediyorum saolasınız.

Son olarak pm'den konuştugum herkes istanbul'a gelince haber et, içelim filan dedi , yakın zamanda gelmeyi düşünüyorum bi haftasonu , eğer varsa başka isteyen gruba dahil ederiz..

teşekkürler , iyi geceler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

aaahh ah işin kötü tarafıda sen onun için kıçını yırtarken, yaptıkların onun hiçte şeyinde olmaması koyuyor zaten adama.. 

Kızdıkça, sinirlendikçe daha çok bağlanıyor insan genelde.. Bak yine aklıma geldi mk kızı.. :@

Toplam Hit: 2817 Toplam Mesaj: 28