Masaüstü Tablet Tutucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam. 7 yaşındaki kuzenim derslere girerken zorlanıyor. Bilgisayar yok. Bir tablet var standart ölçülerde. Masayla duvara dayayarak kullanıyor kayıp düşüyor falan acı çekiyor çocuk. Malum dersler uzaktan hep. 

Biraz araştırdım ana çok seçenek var. Bazılarında tablet tutucu diye satıyorlar yorumlara bakıyorum telefon tutucu geliyor. Ufacık. Tablet koyunca devriliyor diyenler. Malzeme kalitesi vsvs

Bizzat deneyemeyeceğim için en doğru ürünü seçmek istiyorum. Kendime olsa inceler alır beğenmezsem geri yollardım. 

Kendi kullandığınız tavsiye edeceğiniz birşeyler var mı?

Ana amaç masada tableti yatay pozisyonda laptop ekranı gibi tutabilsin, mümkünse ayarlanabilir olsun. Önüne defter koyup çalışılabilecek şekilde. 

Teşekkürler

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

malum kılıflar var yatay dikey arkasına kendi kapağını destek olara koyabiliyorsun bir de bim de çarşamba aksiyonuna bak 1 aralık. bir tane plastik tutucu var. 

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Al sana basitçe bir tablet tutucu. Umarım açıklayıcı olmuştur. Paran cebinde kalır böylece. İki tahtayı silikon ile yapıştırıp L elde edebilirsin. Açılacak gedik geride olursa daha dik durur.

ontedi tarafından 14/Oca/21 13:44 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bunlar basit çözümler tabi de;

büyük silgi'lerden varsa, duvara dayalıyken, tablet'in uzun kenarı'nın her 2 ucuna da koyabilirsiniz. olmadı, Oyun hamuru da olabilir,(ama Aşırı Yapışkan olmasın.)

bir de, evde Kalın yada bükülmeye Direnç'li Tel varsa, bu kitapev'lerinde Tek kitabı dik tutmak için,  Zemin'de V deseni şeklinde olup Sırt'ı da olan stand'lardan yapabilirsiniz. 

yani, kalın Mukavva'yı 2'ye katlayıp, kapalı hâlde iken, kısa kenarı biraz Daha çıkıntılı Lı harf'i şeklinde kesip,(uzun kenarı sırt olacak şekilde) bu L harfi'ni açtığınızda Stand olacak şekilde kullanabilirsiniz., ^^D`

(mukavva dedim ama, muadili başka bir ürün de olabilir. artık Maket Bıçağı veya Makas'la kesebileceğiniz bir'şey olabilir. hatta sırt kısmı menteşe'li L tahta bile olabilir).

RitmFarbRacourci tarafından 14/Oca/21 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

bunlar basit çözümler tabi de;

büyük silgi'lerden varsa, duvara dayalıyken, tablet'in uzun kenarı'nın her 2 ucuna da koyabilirsiniz. olmadı, Oyun hamuru da olabilir,(ama Aşırı Yapışkan olmasın.)

patafix der arttırırım ama kılıfların kendisinde stand olabilme özelliği olanlar var onlardan alırsan işini görür benim ufaklık böyle kullanıyor sorun yaşamıyor.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Al sana basitçe bir tablet tutucu. Umarım açıklayıcı olmuştur. Paran cebinde kalır böylece. İki tahtayı silikon ile yapıştırıp L elde edebilirsin. Açılacak gedik geride olursa daha dik durur.

Bende bunu yazmaya gelmiştim. Arkadaşın çizdiğindeki gedik sayısını 2-3 tane yapabilirsen daha ayarlanabilir olur. 

Altta olan tahta biraz geniş olsun devrilme olmaması için. Birde gedik açmak zor olursa kurşun kalem ya da o boyutlarda tahta veya benzer sert birşeyleri gedik olabilecek yerlere sabitle japon ya da silikonla

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

@ritmfarbarucci nasıl yazılıyor doğrusunu etiketleyebilir mi biri, o da gelip baksın :D

Kuzenin babasına tarif ettim. Aklına yattı. CNC işi yapıyorlar zaten. Vakit uydurabilirse kıyak bir şey yapabilir :)

https://www.hepsiburada.com/triline-6-11-uzun-kollu-360-derece-donebilen-masa-telefon-tablet-tutucu-p-HBV00000PYEG8

ben de şöyle bir şey arıyorum. mükemmel alet. her yeri metal. Ama anasını satayım tabletin takılacağı yeri plastik yapmışlar. Maks ömrü 6 ay yani.

Bu parçaya alternatif bişey uyduramaz mıyız?

Bi standardı falan var mı bunun acaba?

TriLine 6-11"  Uzun Kollu 360 Derece Dönebilen Masa Telefon Tablet Tutucu

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

@ritmfarbarucci nasıl yazılıyor doğrusunu etiketleyebilir mi biri, o da gelip baksın :D

Kuzenin babasına tarif ettim. Aklına yattı. CNC işi yapıyorlar zaten. Vakit uydurabilirse kıyak bir şey yapabilir :)

https://www.hepsiburada.com/triline-6-11-uzun-kollu-360-derece-donebilen-masa-telefon-tablet-tutucu-p-HBV00000PYEG8

ben de şöyle bir şey arıyorum. mükemmel alet. her yeri metal. Ama anasını satayım tabletin takılacağı yeri plastik yapmışlar. Maks ömrü 6 ay yani.

Bu parçaya alternatif bişey uyduramaz mıyız?

Bi standardı falan var mı bunun acaba?

TriLine 6-11"  Uzun Kollu 360 Derece Dönebilen Masa Telefon Tablet Tutucu

^^D` ra'cour'ci (aslında bir harf eksik, "c". ^^D. Fransızca, kısaltım demek. Rac'cour'ci )

link'e bakmadım da, Foto'lardan gördüğüm kadarıyla, bu başka bi'şey, alüminyum. 

Sen,  basit olsun demedin mi?. ^^D` acilen ihtiyaç hâlini karşılamışım ben sanki.

bu senin yukarıda, her kolunda 2 adet Eş Yaylı, kelebek vidalı, eklem'li olan, 360derece dönebilecek model'den değil de, bildiğin hafızalı Helezonik Yay şeklinde olup, bir Ucu masanın kenarına Mandal'la bağlanan , yine öteki ucu biraz dâhâ geniş Mandalımsı olan bir modelinde, çocuklar, çalıştıkları dersi kendi telefonlarına(tablet'lerine) Çekerek veya Yayınlayarak ders çalışıyorlardı. 

ki bu daha basit, taşınabilir birşeydi.

RitmFarbRacourci tarafından 21/Oca/21 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 680 Toplam Mesaj: 8
kılıf tablet tutucu stand