Mass Deface

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sarikamis
    sarikamis's avatar
    Erkek

Arkadaslar dun bir rus serverena girdim ve 150 ustunde site var hepsine yazma hakkı silme hakkı var bende hemem tool yukledim ve masss deface yaptım ama nedense 30 sitede duruyor ve devam etmedi

ama geri kalanındada yazma hakkı var aceba tekrar denesem yakalma sansım cook mu yukselir :) yosa bir bok olmaz tekrarmı dene diyorsunuz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Sevgili Dostum acikcasi ben ne demek istedigini anlamadim .. RootUp yada CyberRoot Modulasyonlarina yani Tekli Eslenik serv. Listelerinde Mass Deface Ne ola ki .. Sorduguna yanitim yok neden sazan gibi atladin dicen belki ama CyberRoot ve RootUp konusunda uzmanim Tekli Eslenik Server listesinde tam olarak ne yapmaya calistigini soylersen sana seve seve yardimci olacagimi bil yeter..

Iyi calismalar dilerim

Turksun Sen Turk Gibi Davran ey Gafil..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sarikamis
    sarikamis's avatar
    Erkek

tesekkürler

şimdi içeri ilk zehir fso attım daha sonrada tool fso su ama sorunum su mass cekerken yani butun siteleri tek bir seferde index basarken yarıda kaldı ve index basma olayı sadece %60 filen oldu

diyorumki içeri tekrar sızsam aynı acıktan proxi kulansam beni bulma sansları varmı (cunku bunlar rus korkulur)birde butun sitelere tek bir seferde index atmanın yolu varmı baska ?

index basarken proxi coze bilirlermi ip ala bilirlermi aceba ?

yardım ederseniz sevinirim arkadaslar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    hacım isterlerse herşeyi yaparlar. proxy falan bahane proxy ye güvenipte iş yapmayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sarikamis
    sarikamis's avatar
    Erkek

peki prox haricinde ne yapmamız gerekiyor ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entrika
    entrika's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    usta benim msn ye gel bende bi ms-dos kodu var onu siteye upload edince per. filan dinlemiyo mass deface yapıyor pm ile msn mi yolladım
Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 6