folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Masternode'lar | Pasif Kazanç Elde Etme | Papelcoin | Airdrop

Masternode'lar | Pasif Kazanç Elde Etme | Papelcoin | Airdrop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Son 6 aydır uğraşmakta olduğum Masternode'lar hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum,

Belirli bir miktar coini elinizde tutarak, block ödüllerine göre size ödüller dağıtılıyo,

En bariz örneği DASH Coin,

Şu anda 1 Dash Masternode kurmak için yaklaşık $320k vermeniz gerekiyor ve günlük $60 anca kazanabiliyorsunuz, bu yüzden başka coinlere yönelmekte fayda var. Coin listesine aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz;

https://masternodes.online

Başka bir coinden bahsetmek istiyorum; Papel Coin, şu anda ICO aşamasında, masternode kurulumu için 10k PAPEL istemekte, 1 Papeli 11'ine kadar $0.2'den satıyorlar, ardından $0.4 olacağı söyleniyor.

Site --> https://papelco.in

ICO aşamasında ve çok az kişinin haberi olduğu için ROI(Return on Investment)'si oldukça yüksek olucaktır. 11inde wallet çıkacağı için, masternode kurulumları da ayın 11inde başlıcakmış. Kısaca bakıcak olursak;

Blok ödülü 250 Coin

Masternode'a 50% veriyolar

Blok süresi 1 Dakika

Bu demek oluyo ki Dakikada 125 PAPEL, günlük 180k PAPEL dağıtılıcak. Yani ilk gün yatırdığınızdan fazlasını kazanma şansınız oldukça yüksek. Mesela ilk gün 10 masternode kurulursa, her masternode sahibi 18k coini ödül olarak alıcak zaten. Masternode'dan çıkmak istediğinizde de coinlerinizi geri alabiliyosunuz.

Daha önceden Crop ve Shekel gibi coinlere girmiştim ama fiyatları çok düşmüştü, ilk girenlerden olduğum için paramı fazlasıyla geri almıştım.

Sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim.

Refli Link; https://www.papelco.in/Register?ref=bmbkjsqq

Refsiz Link; https://www.papelco.in/Register

Ayrıca şu an Airdrop olduğu için 15 coin hediye etmekte. Benim refimden üye olursanız ben de 10 coin alacağım :D

KuZeTaR tarafından 05/Haz/18 22:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim, bir süredir duyuyordum konu iyi oldu. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

bu tarz şeylerin ponzi olma ihtimalini göz önünde bulundurun. bu papelcoin'i incelemedim kesin birşey söyleyemem ama 3-5 ay sonrası yok olmayacakaları nerden belli? arkasındaki teknolojiyi ve ekibi iyi incelemek lazım. adamların amacı milete coin satıp masternode ayağına para kaldırmak mı yoksa gerçekten birşey yapıyorlar da network'ü mü canlı tutmaya çalışıyorlar onu iyi araştırın.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hadee bi de masternode çıktı, airdropları daha yeni yeni çözerken bi de bununla cebelleşecez bakalım :)

teşekkürler bilgi için.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

@KotomineKirei rica ederim hocam umarım işine yarar:)

@g2k Haklısın hocam. Ponzi olduğunu düşünmüyorum, madencilik ile aynı mantıkta işliyo. Ama söylediklerinde haklısın, coinlerin %70-80i çöp olup gidiyo, masternode coinlerde bu oran +90% :) İyi araştırmak lazım, ama şunu da es geçmemek lazım; dash 4 dolar iken, 4000 dolara dash masternode kuran adam çoktan zengin oldu gitti, aynı şey PIVX için de geçerli, hatta bir çok masternode coin için geçerli, dediğin gibi arkadasındaki ekibi iyi araştırmak lazım. Ben 2 masternode coine girdim, 2si de bok oldu gitti:)

@LynXMaSTeR rica ederim hocam:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

@g2k Haklısın hocam. Ponzi olduğunu düşünmüyorum, madencilik ile aynı mantıkta işliyo. Ama söylediklerinde haklısın, coinlerin %70-80i çöp olup gidiyo, masternode coinlerde bu oran +90% :) İyi araştırmak lazım, ama şunu da es geçmemek lazım; dash 4 dolar iken, 4000 dolara dash masternode kuran adam çoktan zengin oldu gitti, aynı şey PIVX için de geçerli, hatta bir çok masternode coin için geçerli, dediğin gibi arkadasındaki ekibi iyi araştırmak lazım. Ben 2 masternode coine girdim, 2si de bok oldu gitti:)

hocam hangilerine girdiğini veya girmeyi düşündüğünü söyle de oraya bulaşmayalım :D

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

hocam hangilerine girdiğini veya girmeyi düşündüğünü söyle de oraya bulaşmayalım :D

Papelcoine giriyorum hocam:)

ek olarak posw ve hemp e de girmeyi dusunuyorum eger masternode a gecerseler:D

Toplam Hit: 1397 Toplam Mesaj: 7
cryptocurrency papelcoin masternode altcoin