folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Matematik Bir İcat Mı ? Keşif Mi ?

Matematik Bir İcat Mı ? Keşif Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergerde
    sergerde's avatar
    Erkek
    BÜTÜN İCATLAR İHTİYAÇTAN DOLAYI BULUNMUŞTUR... ÖRNEĞİN TELEVİZYON ÇAMAŞIR MAKİNASI OTOMOBİL VS VS BULUNAN HERŞEY İHİTYAÇ KARŞILIĞINDAA İCAD EDİLMİŞTİR... İŞTE ESAS NOKTAYA DEĞİNİYORUM : : : İCAT VAR OLAN BİŞEYLERDEN PRATİĞE DÖNÜŞME AŞAMASIDIR. YANİ ELEKTRİK OLMASA ÇAMAŞIR MAKİNASI YADA TELEVİZYON İCAT EDİLMEYECEKTİ TEMELDE TELEVİZYON İCAT ELEKTRİK İSE KEŞİFTİR... BU DURUMDA Pİ SAYISI İCAT MATEMATİK İSE KEŞİFTİR !!! ALDIĞIN NOTUDA YAZ :)VESSELAM :) SON OLARAK VAROLAN ŞEYLER KEŞFEDİLİR ÖR ;SEX ÖR ; AMERİKA KITASI :) ÖR ;DOĞADA BULUNAN ELEKTRİİK (SONRADAN KEŞF EDİLDİ) ÖR ; MATEMATİK (TIKLIM TIKLIM SAYILARR VE AÇILARLA DOLUYUZ !!)

isyanda sergerde....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Matematik bağıntıları biz yokken de varsa insanlık yokkw-en de 2x2=4 ediyorsa.. Biz gitmesek de amerika ordaysa keşiftir...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

sıkeyım oyle ıcadıda kesıfıde lanet ders :W

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

diğer bütün bilimler herneyse matematik de odur

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    uzayda zaman da rakamlar da yoktur.yani İcat'tır.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    Bir Sayı Tut - Malcolm E. Lines /// sinan sertöz matematiğin aydınlık dünyası Kitaplarını kaynak olarak incelemeni tavsiye ederim. Benim fikrime göre "keşif"tir.Bir çift tavşanın üreme grafiğinden tut ayçiçeğindeki kıvrımlar Fibonacci dizisiyle açıklanabilir.

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 8128 Toplam Mesaj: 47