folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Matematik Dersinden Nasıl Kopya Cekilir?..

Matematik Dersinden Nasıl Kopya Cekilir?..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

tek grupsa kolay, yanın boş kalcak sanırsam :) öndekinden bakman gerekecek, önüne cılız ve zeki bi kız geçir ki rahat rahat bakabilesin,iri yarı biri olursa nah görürsün kağıdı :)  çok klasik bir yöntemdir ama,sol elinin içine tükenmez kalemle bir iki formül sığdırmaya bak. ama rahat okunsun, yoksa sen okumaya çalışırken hoca seni görebilir :) ondan sonra sınav kağıdını koyduğun masanın altına, yani başka türlü anlatırsak, o masayı bi ev gibi kabul et, o masanın tavanına iki tarafından bantlı kopya kağıdı yapıştır. bantlar masaya paralel şekilde olsun, biri sana yakın biri sana uzak olacaktır bantların, hoca arkasını döndüğü anda sana uzak olan bandı aç, kağıdı aşağı sarkıt, bak formüle, tekrar aynı yere yapıştır. fakat burada dikkat etmen gereken şey, sana yakın olan bandı sıkıca yapıştır,  eğer o ayrılırsa masadan kağıdın uçup gitme ihtimali yüksektir, orta3 de ayetel kürsiyi yazmıştım babalar gibi çekiodum kopyamı tam son bikaç ayet kaldı ki bant koptu kağıt uçtu :D

ayrıca madem hoca öle hemen kağıt almayan biri, önce elindeki kağıtları değerlendir, ardından önündekine ve mümkünse arkandakine bak, onlardan alabileceğini aldıktan sonra uzaktakilerden az buz bişiler çalmaya bak, adam tabi koskoca sorunun çözümünü sana ordan anlatamaz ama, en azından sonucu sor, sonucu öğrenince rastgele anlaşılmayacak şekilde karalamalar işlemle yap, sonuna yaz sonucu hiç puan vermese 3-4 puan verir..

kolay gelsin :)

amk bizim de tek grup olsa anasını s.kerim kopyanın da,bizim de sınıf ikiye ayrılıo, herkez tek oturuo, üstüne bi de duruma göre 4 veya 8 grup oluo, kopya çekene kadar iflahımız kesilio amk :| bugün 8 grupluk sınavdan 20 puanlık kopya çekebildim, sen de tek grupluktan çekiver bişiler :) gerçi bizimki testti ama,nese salla :)

sınavda başarılar :) 

-----------------------------

Çok güzel taktikler,denemek lazım:)

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek

Temiz bir kağıt al başla konuyu kısalta kısalta anlayabileceğin şekilde yazmaya sonra bir tarayıcı veya telefonun kamerası vasıtasıyla fotoğraf olarak telefona aktar yatmadan önce kağıdı bir kez oku bir kezde sabah oku kağıdı sıranın altına koy telefondada çektiğin resim olsun bildiklerini önceden cevapla sonra telefondan bak biraz laf yersen saate bakıyordum dersin iyice götün sıkışırsa aşağıdaki kağıttanda bakarsın bu güne kadar böyle yaptım açıkçası gayette memnunum

gaipten görüntüler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    hehe :D 3 sınavdan cıktım,gece kastim calistim matematige :D 60 aldim (H)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanak
    kanak's avatar
    Erkek
    hocam en kolayi ne biliyomusun ?? cola sisesine maddelere yazdi yere lazim olan seylei yazican sonra yapistircan önüne koyican tabi hoca da cola sancak bise demicek

hasan akar
Toplam Hit: 16025 Toplam Mesaj: 25