folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Matematik Severlere Duyurulur..

Matematik Severlere Duyurulur..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Black_AngeL
    Black_AngeL's avatar
    Erkek
    www.matematikciler.ws.tc adresinden Matematik ve güncel Konularla ilgili Hertürlü Bilgiye Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

...::::HER TURK HACKER DOGAR::::...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    matematik kadar sinşir olduğuğum ders yok.kaç seneddir bi geçemedim.ilk okuldan başladım kalmaya üniversitede bile devam bi matematik var sürünüyo bıktım bu matematikten.

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Black_AngeL
    Black_AngeL's avatar
    Erkek
    Matematik Malesef Birçok Kişinin ortak Problemi ama bu Matematiğin sinirliğinden değil de Bizlere Anlatanların sinirliğinden. Oysa Matematik kadar zevkli şey yoktur.

www.matematikciler.ws.tc

...::::HER TURK HACKER DOGAR::::...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizhanmail
    denizhanmail's avatar
    Erkek
    kesinlikle öğreten den öğretene değişiyo mesela benim matematik öğretmenim 6. sınıfta daha ilk derste kulağımı bir çekmiştiki koptu sandım ve şimdi sosyal bilgiler öğretmeniyim o adam ın yerine başka bir öğretmen olsaydı belki matematik öğretmeni olurdum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    walla matematik kadar güzel bişey yok yaw. şuan bir tarikat isek bu matematikçilerin ve fizikçilerin sayesinde çünkü onlar sayesinde bilgisayar oluşturuldu. ---- benim babam bi matematik öğretmeni aynı zamanda amatör-pro arasında c0der :D. bide şöyle bişey var ; bir imamın oğlu namaz kılmaktan pek hoşlanmaz. babam matematikçi ama seviyom matematiği.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 947 Toplam Mesaj: 5