Matlab Acil Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eleutherios
    eleutherios's avatar
    Erkek

arkadaşlar hoca matlab ödevi verdi ama kendisi hiçbişiy anlatmadı sorulara cevap veremiyor bilen varsa birkaç sorum olacak ve bu matlabı nerden öğrenebilirim

Kontrolsüz güç güç değildir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    sen driek sormak istediklerini sor bilen biri gelince direk cevaplasın :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eleutherios
    eleutherios's avatar
    Erkek

aşağıda verilen fonksiyonu matlab programıyla enerjısini ve sinyalini bulunuz diyor

xt fonksiyonu eşittir 2-t   t 1 ve iki aralığında ve eşit olucak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bilgisayar mühendisliği sayısal işaret işleme 3. sınıf notlarından, enerji ve gücün formulunu bul hocam,

sonrada matlabla çöz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    O ne lan! :|

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Sertel ödevlerini burada yaptırma oğlum otur çalış XD :P...

Ayrıca şaka biyana harbidende ben o bülentin varya... Hiçbirşey anlatmıyor,sadece copy örnekler veriyor, yazın bunları tamam diyor sonrada ödev veriyor it oğlu. Sonrada küfür ettinmi günaha giriyorsun... Tövbe tövbee...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

mescarine bunu yazdı:
    -----------------------------

Sertel ödevlerini burada yaptırma oğlum otur çalış XD :P...

Ayrıca şaka biyana harbidende ben o bülentin varya... Hiçbirşey anlatmıyor,sadece copy örnekler veriyor, yazın bunları tamam diyor sonrada ödev veriyor it oğlu. Sonrada küfür ettinmi günaha giriyorsun... Tövbe tövbee...

-----------------------------

ahaha yarıldım hoca =)

öylesine küfür etmek nasıl günah olur, kay sen kay :P =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakkal
    fakkal's avatar
    Erkek

Elinde varmı yokmu söylememişsin ama ben paylaşayım yinede. Belki başkasına yardımım olur. Benim de ödevim vardı matlab tan, indirdim burdan, kitap yardımıyla çalıştım. Halen öğrenme aşamasındayım... Kolay gelsin...

ftp://210.93.53.153/matlab6.5/MATHWORKS%20SUITE%20RELEASE%20V13%20WITH%20MATLAB%20V6.5%20CD1.ISO

ftp://210.93.53.153/matlab6.5/MATHWORKS%20SUITE%20RELEASE%20V13%20WITH%20MATLAB%20V6.5%20CD2.ISO

ftp://210.93.53.153/matlab6.5/MATHWORKS%20SUITE%20RELEASE%20V13%20WITH%20MATLAB%20V6.5%20CD3.ISO

şimdilik bu kadar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek

Önce fonksiyonu tanımla "function y=f(x)" şeklinde bi başlık atıp altına kendi aralıgına göre y'yi tanıtıyordun. Bunu ayrı bi m'file olarak da kaydedebilirsin, tek bir dosya içinden de çağırabilirsin.

Fonksiyonunu tanıttıktan sonra, fonksiyonunun mutlak değerinin karesinin integrali, enerjisini verir. (http://en.wikipedia.org/wiki/Energy_(signal_processing))

Adım adım yapman gerekenleri özetlemek gerekirse:

1-Fonksiyonunu tanımla,   (fonksiyon tanıtmadan, değişkenle fln da yapabilirsin, sonuç çıkar ama kodumuz dandik sınıfına girer)

2-Aynı yada farklı m-file da fonksiyonunu çağırabiliyor musun test et ( Çizdir mesela)

3-Enerji formülünü uygula.

Takıldığın adımları sorarsan, yardım etmeye çalışırz.

...Orada Olmayan Adam...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eleutherios
    eleutherios's avatar
    Erkek
    hocam sağolun kitapları indiricem  mescarine kardeşim seninde benden bi farkın yok notlar berbat dersi droplatalım

Toplam Hit: 2964 Toplam Mesaj: 10