Matlab Ödev

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Matlab'da şöyle bir ödev var yardım edebilecek?

http://prntscr.com/5f4b6k

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hocam oznitelik vectorler kumesinin olasilik yogunluk fonksiyonu nedir? soru matlabda kolay da, verilen vectorlerin pdf ini bulmak ne demek? bir de esseviye yukseltileri? oznitelik vector : eigenvector degil mi?

mizahi tarafından 10/Ara/14 04:37 tarihinde düzenlenmiştir

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Hacı anlayabilsem buraya konu açmazdım valla :|

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

valla yardimci olmak isterdim ama soruyu anlamadim kusura bakma. up olsun. bolum ve ders nedir hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

valla yardimci olmak isterdim ama soruyu anlamadim kusura bakma. up olsun. bolum ve ders nedir hocam?

EEM 

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

hocam oznitelik vectorler kumesinin olasilik yogunluk fonksiyonu nedir? soru matlabda kolay da, verilen vectorlerin pdf ini bulmak ne demek? bir de esseviye yukseltileri? oznitelik vector : eigenvector degil mi?

yok mizahi aşağıda a şıkkında ayrı olarak özvektör ve özdeğer demiş. öz nitelik vektör ne demek ilk defa duyuyorum valla :D

+ olarak hhoca zaten komutları da vermiş yüklü değil şu an matlab pcde ama bunu yapman 10 dakikanı alır -- > google

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

yok mizahi aşağıda a şıkkında ayrı olarak özvektör ve özdeğer demiş. öz nitelik vektör ne demek ilk defa duyuyorum valla :D

+ olarak hhoca zaten komutları da vermiş yüklü değil şu an matlab pcde ama bunu yapman 10 dakikanı alır -- > google

aynen dostum. ben de anlamadim onu. ozvektorler olarak varsaysam da bu vektorlerin pdf ini nasil buluruz, ortada olasilik yok ki. ilk defa boyle birsey goruyorum. soruda yanlislik oldugunu dusunuyorum ama pesinen soylemedim belki yapan olur.

Toplam Hit: 1123 Toplam Mesaj: 7