Mavi Ekran Hatasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    arkadaslar bi sorunumvar....laptop normal calisirken maviekran hatasi verio..... kapanip acilio..ne hard diskine de cd yazicicini gormuo:s realtek boot agend die hata verio..baya bekledikten sonrakendi kendine duzelio..neyapabilirim

yok biSi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    realtek dediğine göre, ses kartıyla ilgili bir sorun bu. ses kartını kaldırım tekrar yüklemeyi dene bi.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek
    banada veriyodu bilg.müh. bi arkadaşım var ram den dediydi diğer yuvaya taktım duzeldi. ama seninki laptop :(

www.atsizcilar.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

donanımların tekrar yüklenmesi sorunu çözecektir sanırım anakart donanımları tanımamıştır

hard diski tanımadıysa pc yi yeniden açıp kapatır donanımları söküp takıp driverleriyle doğru şekilde tanıtmak lazım

bazıları ramı sök tak demişler e zaten ram ı tanıdıysa ne gerek var söküp takmaya ? ram la alakalı bişey değildir

kendin diyorsun cd sürücüsü ile hard diski tanımadı diye realtek boot cinsinden bi hata veriyorsa ses kartı donanımındandır .

realtek ac 97 audio programını veya ekran kartı driverini yükle bakalım  

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 2140 Toplam Mesaj: 4