Mavi Ekran Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Norton 360 mı yüklü? Şayet Norton 360'ın kernel driverındaki problemden dolayı çöküyor. Kaldırırsanız sorun çözülür.

Olaylara karışmayın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Norton 360 mı yüklü? Şayet Norton 360'ın kernel driverındaki problemden dolayı çöküyor. Kaldırırsanız sorun çözülür.

YeniHarman Hocam ilginiz için çok teşekkürler..

Aynen hocam Norton 360 var üzerinde.. Eğer gerekirse kaldırırım sıkıntı yok.. Kullanıcı Bayan olduğu için virüs programı gereksinimi olmuştu .. :) Mavi Ekran'dan kurtulayımda ... Caz yemekten bıktım :)
    Zararlı yazılım için nasıl bir önlem alabilirim arkadaş için fikirleriniz varmıdır?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Ben antivirüs kullanmıyorum ne zamandır. Şimdiye kadar öyle gözüme çarpan bir şey olmadı, en azından şifrelerimi, eposta hesaplarımı vs. çaldırmadım. Ben olsam şöyle yapardım:

Microsoft Security Essentials yükler,

Kullanıcıya admin değil de normal kullanıcı hesabı açar,

Verilerini başka bir diske aktarır (belgelerim klasöründeki her şeyi -masaüstü dahil- başka bir disk bölümüne taşıyabilirsiniz),

Verilerinin kendi sorumluluğunda olduğunu, kendisinin bilgisayar haricinde başka bir konuma (cloud olur, harici disk olur, boş dvdye yazma bile olur) yedeklemesi gerektiğini anlatırdım.

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 1330 Toplam Mesaj: 14
mavi ekran